PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد بهترین روش طراحی سایتی حاوی جدول و نمودار

itman.jam
جمعه 04 مهر 1393, 19:35 عصر
باسلام
دوستان من قصد طراحی سایتی را دارم با ویژگی هایی که در زیر بهش اشاره میکنم به نظرتون با چه پلتفرمی انجام بشه و برای برنامه نویسی از چه تکنولوژی هایی و به چه شکل استفاده بشه که سایت هم سبک باشه و هم کارش سریع انجام بشه .

سایت من حاوی حدود ۱۰ تا ۱۵ نمودار هست که اطلاعات مورد نیاز نمودارها فقط در هنگام لود سایت از بانک خونده میشه . از یکی دو جدول
همچنین حاوی تعداد حدود ۱۰ گرید ویوو(سه سطری و سه ستون ) یا چیزی شبیه به اون هست برای نمایش یکسری داده که بصورت لحظه ای و ممتد از بانک اطلاعاتی خونده میشه و نمایش داده میشه (شاید به کمک ایجکس)

همچنین چند تکست یا لیبل برای اینکه داده های عددی از بانک در اونها نمایش داده بشه البته بصورت لحظه ای و ممتد تکرا میشه .

همه داده های نمایش داده شده یکسری عدد هستن .و به جز نموداها که فقط در هنگام لود سایت با داده های بانک رسم میشن بقیه کنترل ها ( گرید ویوو و تکست باکس و غیره ) بصورت لحظه ای به بانک اطلاعاتی متصل میشن و اطلاعات اونها را نمایش میدن . البته فقط یک جدول در بانک اطلاعاتی هست برای تغذیه این گرید ها و تکست باکس و غیره ... !!

به نظرتون یه سایتی که تقریبا ۹۰ درصد اون از همین ۲ مورد تشکیل شده را به چه صورت باید طراحی کرد ؟ کلا در موردش اگه لطف کنید و راهمایی کنید ممنون میشم . البته بیشتر در مورد کار گرفتن لحظه ای اطلاعات توسط کنترل های یاد شده توضیح بدید . سرعت کار خیلی مهمه برام که اطلاعات سریع و بدون وقفه خونده و نمایش داده بشه در کنترل ها .

ممنونم .