PDA

View Full Version : گفتگو: آیا یادگیری طراحی سایت بدون کلاس آموزشی ممکن است؟

sedaaghat
شنبه 05 مهر 1393, 10:44 صبح
سلام بر اهالی طراحی سایت!

من به تازگی فارغ التحصیل شدم. تصمیم گرفتم طراحی سایت رو یاد بگیرم تا از این راه درآمد کسب کنم. دانشی از این رشته دارم کمه. فقط یه خرده html و css بلدم.
قصدم از طرح این تاپیک این بود که از شما بپرسم" آیا امکانش هس طراحی سایت رو فقط با تلاش خودم و استفاده از اینترنت به طور حرفه ای یاد بگیرم؟" چون محلی که زندگی می کنم اصلن کلاس آموزش طراحی سایت نداره که بشه شرکت کرد...
اول برای مدیران این بخش پیام خصوصی دادم و سوالمو پرسیدم(گفتم شاید سوالم در حد تاپیک نباشه) اما جناب آقای "omidparkour" از من خواستن که تاپیک بزنم. من خلاصه جواب ایشون رو اینجا می گذارم و ادامه بحث رو به اینجا منتقل می کنم تا اگه سوالم ،سوال نفر دیگه ای هم بود، استفاده کنه.

سلام
مبارک باشه :لبخندساده::تشویق:
بهتره که اول از همه html و css رو به طور کامل یاد بگیرید بعد برید سراغ جاوا و جی کوئری بعدش هم php . البته تا زمانی که php بلد نیستید اگر مابقی مباحث رو به طور کامل بلد باشید میتونید از این راه کسب درامد داشته باشید ولی نه زیاد . ولی اگر php رو بلد باشید میتونید درآمد خوبی داشته باشید (که کم کمش طراحی قالب هست.)
برای توضیحات بیشتر تاپیک بزنید تا دوستان توضیح بیشتری بدن
با آرزوی موفقیت برای شما

جا داره همین جا از ایشون دوباره تشکر کنم و دیگه اینکه نظر شما چیه؟!

دانیال دزفولی
شنبه 05 مهر 1393, 13:07 عصر
درود، سلام لطفا خواستی تایپیک بزنی چهار کلمه خلاصه بنویس |:

طبق عنوان

من کلاس آموزشی نرفتم و خودم تلاش کردم

_mojitaba_
شنبه 05 مهر 1393, 13:16 عصر
بله دوست عزیز ممکن هست خیلی هم ممکن هست اما باید تلاش کنی
خیلی زیاد باید تمرین کنه که چم و خم کار به قول معروف دستت بیاد

احسان!
شنبه 05 مهر 1393, 13:47 عصر
سلام
بله! چرا که نه؟:)به نظر من خیلی مواقع کلاس تنها تلف کردن وقت هستش.به جاش چند تا کتاب و آموزش بگیرید بخونید و تمرین کنید.

sedaaghat
شنبه 05 مهر 1393, 14:30 عصر
از توجه همتون ممنونم
امیدوار شدم
:لبخندساده:

amir6268
شنبه 05 مهر 1393, 14:30 عصر
کلاسهای آموزشی باعث میشه کدنویسی رو با استانداردهاش یاد بگیری و بعدا توی طراحی قالبت نیاز به تصحیح یا بازنویسی کدهات نداشته باشی ...

2undercover
شنبه 05 مهر 1393, 15:06 عصر
یادگیری ممکن هست ولی بودن یک راهنما یا مشورت با یک نفر که این راه رو رفته مطمئنا کمک زیادی به شما خواهد کرد.

پیام حیاتی
شنبه 05 مهر 1393, 15:08 عصر
سلام
کلاسهای آموزشی راه شما رو در مسیر یادگیری هموار میکنه و مهمتر از هر چیز دیگه زمان رسیدن به هدف را کوتاه.
اینکه php یاد بگیرید یا asp تفاوتی نداره مهم اینه که بتونید 100 درصد یهش مسلط باشید.
مقالاتی در این مورد در سایت خودم قرار دادم که میتونید مطالعه کنید.موفق باشید.