PDA

View Full Version : ایجاد سایت در ساب فولدر

online_com
شنبه 05 مهر 1393, 14:10 عصر
با سلام
من یک هاستی دارم و در آن جوملا نصب شده و سایت من الان آپ است
کاری که میخوام انجام بدم این است که یک سایت جوملایی در ساب فولدر ایجاد کنم و در تنظیمات جوملا این سایت را غیر قابل مشاهده خواهم کرد.این پروسه تقریبا 1 ماه زمان میبرد تا سایت اماده شود البته مطالبی که میخواهم در سایت جدید با قالب جدید بگذارم مشابه همین سایتی است که در حال بازدیده
حالا با این کار گوگل شروع به ایندکس کردن صفحات من نمیکند ایا این کار مشکلی در جستجوی کاربران به وجود نخواهد اورد ؟

بعد از اتمام کار میخواهم سایتم را به هاست جديدی منتقل کنم و این سایت را از حالت ساب دامنه بیرون بیاورم
نظر شما چیست
باتشکر

amir6268
شنبه 05 مهر 1393, 14:29 عصر
سلام.
یعنی سایتت الان روی ساب دامینه؟ بعدا آدرسش تغییر میکنه؟
اگه آدرس عوض بشه انگار تازه میخوای مطالبتو توی گوگل ثبت کنی ...

online_com
شنبه 05 مهر 1393, 14:43 عصر
نه سایت من الان روی دامنه اصلی هست
من میخواهم یک ساب فولدر ایجاد کنم و در آن یک سایت جوملایی رو شروع کنم به ساختش و به صورت غیر فعال تنظیم کنم

پیام حیاتی
شنبه 05 مهر 1393, 15:15 عصر
سلام
کار شما از ابتدا اشتباه اشت.
شما سایت رو بر روی کوکال ط احی می کنید و بعد از طریق افزونه های مرتبط بک آپ تهیه می کنید و آن را در هاست restore می کنید.
اطلاعات زیادی هم برای این کار در نت وجود داره از جمله joomlaforum.ir
ساب دامین یک زیر مجموعه از سایت شما می باشد ، غیرفعال کردن آن به منزله حذف از سیستم موتورهای جستجو نیست ،فقط از دید کاربران اطلاعات مخفی می باشند.

online_com
شنبه 05 مهر 1393, 15:19 عصر
ممنون از توجه دوستان
منظورم کاملا واضح هست ولی کسی دقیقا متوجه منظورم نمیشه چرا!!!
من از ابتدا در هاست اصلی سایتم را راه اندازی کردم
الان هم به دلایلی میخواهم سایت جدید راه اندازی کنم با قالب جدید میخواهم با ساب فولدر این سایت را ایجاد کنم نه ساب دامین
فقط میخواستم بدونم ایا زمانی که سایت من غیر فعال است گوگل هنگام سرچ کاربران لینک صفحات من را نشان میدهد یا خیر؟
حدودا یک ماه به این صورت است بعد سایت را انتقال میدهم

deragonpc
شنبه 05 مهر 1393, 16:02 عصر
یک بله نشان میدهد فقط کاربران نمیتوانند مطالب را مطالعه کنن چون شما سایت را غیر فعال کرده اید.
دوم این که گوگل سایت جدید شما را که در ساب فولدر ساخته اید ایندس میکند . برای جلوگیری از ایندس باید تنظیمات فایل robot.txt را انجام دهید .

online_com
شنبه 05 مهر 1393, 16:12 عصر
خیلی ممنون از پاسختون
راهنمایی می فرمایید چگونه تنظیمات robot.txt را انجام دهم!

deragonpc
شنبه 05 مهر 1393, 16:17 عصر
فایل robot.txt رو باز کنید و در یک خط جدید دستور Disallow: را نوشته و در جلوی دستور نام فولدر را قرار دهید
مثلا :

Disallow: /folder name/

توجه داشته باشید که خط جدید باید بعد از دستور User-agent: * باشد .