PDA

View Full Version : چاپ اسامی مورد نظر در بانک در خروجی

taknavaz123
یک شنبه 06 مهر 1393, 14:57 عصر
با سلام خدمت دوستان

فرض کنید میخواهیم برای 2000 نفر گواهینامه شرکت در کلاس آموزشی صادر کنیم.

برای چاپ گواهینامه خودمون هم یک فرمتی در نظر گرفتیم.

حالا میخواهیم یک فایل اکسس داشته باشیم که یک فرد اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات رو در اون فایل اکسس وارد کنه و بعد کاربر برای هر کدوم از اون افراد که خواست یک گواهینامه با اون فرمت چاپ بگیرد.
در واقع فقط میخواهیم فیلد نام و نام خانوادگی رو برداره و در در جای مخصوص خودش (نقطه مورد نظر ما در کاغذ a4) چاپ بگیره

آیا امکان این موضوع هست؟
اگر هست میشه راهنماییم کنید

m.elmi
یک شنبه 06 مهر 1393, 17:40 عصر
تكنواز چرا از امكان Mail Merge در Word استفاده نمي كني؟ (البته توي اكسس هم اينكار براحتي امكان داره)

taknavaz123
یک شنبه 06 مهر 1393, 19:32 عصر
تكنواز چرا از امكان Mail Merge در Word استفاده نمي كني؟ (البته توي اكسس هم اينكار براحتي امكان داره)

سلام.نمیدونستم چنین امکانی در word هست.الان دربارش سرچش کردم.اما آموزش خاصی نبود.میشه یکم راهنمایی کنید؟
چون یک فایل اکسل رو که حاوی نام بود با یه فایل ورد ادغام کردم اما نام ها رو در پرینت نیاورد

shayegh2010
یک شنبه 06 مهر 1393, 22:01 عصر
سلام.نمیدونستم چنین امکانی در word هست.الان دربارش سرچش کردم.اما آموزش خاصی نبود.میشه یکم راهنمایی کنید؟
چون یک فایل اکسل رو که حاوی نام بود با یه فایل ورد ادغام کردم اما نام ها رو در پرینت نیاورد
من اینجوری برات توضیح میدم و در ورد 2007 دارم آموزشو برات مینویسم
میری به سربرگ mailing
بعد در قسمت start mail merge روی step by step mail merge wizard کلیک کن
پایین صفحه سمت راست 6 تا مرحله باید بری جلو
دو مرحله اول که نکست را بزن
در مرحله سوم قسمت browse را بزن تا فایل اکسلت را انتخاب کنی بعد شیت فایلت را انتخاب کن
بعد برو مرحله بعد
بعد از قسمت more items میتونی قسمتهایی که میخای اضافه بشه را اضافه کنی
مراحل بعدش دیگه راحته
بازم اگه جاییش مبهم بود بگو تا با عکس برات توضیح بدم