PDA

View Full Version : اضافه کردن کتابخانه به پروژه و استفاده از آن

majid.ostadi
دوشنبه 07 مهر 1393, 17:15 عصر
با سلام.
من یه پروژه رو طبق گفته دوستان تو تایپیک های قبلی به کتابخانه تبدیل کردم(با تیک زدن Is library داخل properties پروژه).
حالا اونو میخوام به پروژه ام اضافه کنم. تا اضافه میکنم، هرجایی که از R استفاده کردم ارور میده
اینم لینک پروژه ای که به عنوان کتابخانه استفاده کردم :
http://www.codeproject.com/Articles/146145/Android-D-Carousel
میشه یه راهنمایی بکنین

majid.ostadi
دوشنبه 07 مهر 1393, 17:24 عصر
این هم لیست خطایی که تو consol میده

[2014-09-29 07:25:07 - TestingWeb] C:\Users\MAjid\Desktop\Android\CarouselDemo\res\la yout\main.xml:27: error: No resource identifier found for attribute 'UseReflection' in package 'com.carouseldemo.main'
[2014-09-29 07:25:07 - TestingWeb] C:\Users\MAjid\Desktop\Android\CarouselDemo\res\la yout\main.xml:27: error: No resource identifier found for attribute 'Items' in package 'com.carouseldemo.main'
[2014-09-29 07:25:07 - TestingWeb] C:\Users\MAjid\Desktop\Android\CarouselDemo\res\la yout\main.xml:27: error: No resource identifier found for attribute 'Names' in package 'com.carouseldemo.main'
[2014-09-29 07:25:07 - TestingWeb] C:\Users\MAjid\Desktop\Android\CarouselDemo\res\la yout\main.xml:27: error: No resource identifier found for attribute 'SelectedItem' in package 'com.carouseldemo.main'

majid.ostadi
دوشنبه 07 مهر 1393, 23:49 عصر
الان که بررسیش کردم، فایل R.java رو خود به خود (بعد از اضافه کردن library) حذف میکنه!!!!!!!!!!!!!
تا حالاکسی این مشکل براش پیش اومده؟

pbm_soy
سه شنبه 08 مهر 1393, 01:09 صبح
این برنامه ای که شما دانلود کردید یک برنامه کامل است نمی توانید همینجوری بگیری به عنوان یک library کامپایلش کنی!

library شرایط برنامه نویسی خاص خودش را دارد که باید رعایت شود
برای اینکه بهتر قضیه را گفته باشم : یک library نوشته میشه برای اینکه در برنامه های و پروژه های مختلفی بشه از آنها استفاده کرد حتی در پروژه هایی که برای ویندوز نوشته میشه و یا مک یا هر پلت فرم دیگه ای که بخواهید با جاوا براش برنامه بنویسید! یعنی باید یک دید کلی داشته باشید تا کاربرد داشته باشد!
البته ناگفته نماند که library هایی نیز نوشته میشوند که مخصوص برای استفاده در پروژه های آندروید و یا ویندوز و غیره است یعنی نویسنده library با دید عامتر نگاه نکرده و تک منظوره نوشته