PDA

View Full Version : محدودیت حجم در ارسال داده

aminaki
دوشنبه 07 مهر 1393, 18:01 عصر
با سلام خدمت عزیزان فعال

یه مشکلی امروز برام پیش آمده اینه که من یه فرم دارم که اطلاعات رو به صورت دسته ای میفرسته
مثلا نام و نام خانوادگی و سن و نام پدر و ... هر فرد در یک سطر هست و مثلا ما 150 سطر (نفر) رو میایم اطلاعاتش رو وارد میکنیم که یکجا در دیتابیس ذخیر بشه اما فقط تا سطر 113 رو به صفحه ای که فرم پردازش و ذخیره میشه رو ارسال میکنه و بعد از اون رو اصلا ست هم نمیکنه
مشکل چیه ؟
محدودیت حجم داره فرم ؟
چ کنم ؟

abolfazl-z
دوشنبه 07 مهر 1393, 22:39 عصر
فرم محدودیت حجم ندارد. محدودیت توسط کانفیگ PHP صورت گرفته است که بصورت پیش فرض فکر کنم 8 مگ هست.

از دو روش میتونی تغییر اش بدهید :

1. اگر php.ini دسترسی دارین :

post_max_size = 50M

2. از طریق فایل .htaccess :

php_value post_max_size 50M

aminaki
جمعه 11 مهر 1393, 17:43 عصر
سلام . آقا ما این کارو کردیم به 100 مگ هم رسوندیم ولی تا 113 تا بیشتر ارسال نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهرداد سیف زاده
جمعه 11 مهر 1393, 18:27 عصر
چه خطایی میده؟ چون شاید داره process کم میاره و داره بقیه رو ذخیره نیمکنه. مثلا شما وقتی داده ها ذخیره شدن در همون صفحه میمونید یا کاربر رو هدایت میکنید به صفحه دیدن پیام تایید؟ اگر این طور هست آیا کارش درست تموم میشه یا انقدر روی این صفحه ذخیره اطلاعات میچرخه که فقط 113تا ذخیره میشه و در آخر پیام تایید هم نشون داده نمیشه؟

اگر احساس میکنی چنین حالتی داره رخ میده زمان پردازش رو با کد زیر تا ۵ دقیقه بالاتر ببر

ini_set('max_execution_time', 300);

همچنین با کد زیر یه تست بگیر ببین داده ها رسیدن یا نه

echo '<pre>';
print_r($_POST);

aminaki
جمعه 11 مهر 1393, 19:30 عصر
زمان پردازش و ... مشکل نداره . مشکل نرسیدن داده هاست
مثلا من شرط گذاشتم که
if(isset($_post[paramt_n]))
تا وقتی n به 113 نرسیده خط بعد if اجرا میشه ولی وقتی 113 بشه اصلا نیامده اطلاعات به صفحه پردازش

مهرداد سیف زاده
جمعه 11 مهر 1393, 20:12 عصر
اصلا اول n و بعدش بقیه پارامترها رو چک کنید.
راه حل تست همون تست چاپ مقادیر رسیده روی صفحه است. ببینید اصلا شاید فرم مشکل داشته داده درست نمیاد.