PDA

View Full Version : سوال: یک سؤال jquery و mysql

Louai_M
سه شنبه 08 مهر 1393, 09:19 صبح
با سلام

قبل از اینک بگم چی میخوام تو نت سرچ کردم چیزی آیدم نشد

* من یه سری اطلاعاتی را از دیتابیس واکشی کردم خوب می خوام وقتی کار روی آیدی کلیک کرد یه صفحه پاپ آپ باز بشه و اطلاعات همون آیدی فقط نشون داده بشه

برای نمایش پاپ آپ یکی رو دارم فقط نمی دونم چطور بهش بگم این آیدی انتخاب شده و بر اساس اون اطلاعات را نمایش بده

کمک فوری لطفا

aliphp1
سه شنبه 08 مهر 1393, 10:22 صبح
وقتی اطلاعات رو چاپ می کنید آی دی رو روی یک لینک بذارید تا ارسال بشه به صفحه پاپ آپ تون
echo'<a href="newpage.php?id='.$data['id'].'"> show </a>';
بعد توی اون صفحه آی دی رو بصورت GET بگیرید و مراجعه کنید به دیتابیس و اطلاعات اون آی دی رو بگیرید و نمایش بدید

Louai_M
سه شنبه 08 مهر 1393, 10:45 صبح
دوست عزیز این کار برای موقعی است که من بخوام کاربرو هدایت کنم به صفحه دیگه ای

من می خوام یک باکس پاپ آپ باز بشه (jquery) یا (ajax) و اطلاعات توی اون نمایش داده بشه

aliphp1
سه شنبه 08 مهر 1393, 11:01 صبح
دوست عزیز این کار برای موقعی است که من بخوام کاربرو هدایت کنم به صفحه دیگه ای

من می خوام یک باکس پاپ آپ باز بشه (jquery) یا (ajax) و اطلاعات توی اون نمایش داده بشه

منظورتون از پاپ آپ اینه که مثلا یک دایو وسط صفحه بیاد و توی همون تب مرورگر که هستین اطلاعات رو نمایش بده ؟
در این صورت می تونید توی برای هر کدوم از اطلاعات تون یک دایو مخفی تعریف کنید و تابعی بنویسید که با کلید روی اون دایو نمایش داده بشه
اصلا نیازی هم با ایجکس ندارید اطلاعات داخل دایو هم میتونه موقع لود شدن صفحه در دایو قرار بگیره

Louai_M
سه شنبه 08 مهر 1393, 11:25 صبح
یعنی اگه هزار تا رکورد داریم هزارتا دایو براش درست کنیم!؟

من با پاپ آپ می خوام
دوستان کسی نیست؟

مهرداد سیف زاده
سه شنبه 08 مهر 1393, 14:43 عصر
شما ابتدا باید کمی درباره ajax اطلاعات کسب کنید و بعد بتونید این رو راه اندازی کنید.
همچنین وقتی روی دیتابیس query زده میشه که فلان رکورد یا فلان id دیگه که نمیره هزار تا رکورد واستون بیاره.
همچنین کاری که شما میخواید انجام بدید خیلی راحته
ابتدا یه ajax میزنید به به یک فایل php و بهش id مدید اونم طبق اون Id با دیتابیس کوئیری میزنه و نتیجه ر بصورت json ازش میگیرد و میارید توی جاوا اسکریپت بازش میکنید و توی یک پاپ آپ به کاربر نشون میدید.
همچنین آموزش ajax و کار با php و دیتابیس میتونه براتون مفید باشه.
http://www.aparat.com/v/nBJIo

Mori Bone
سه شنبه 08 مهر 1393, 14:59 عصر
با سلام

قبل از اینک بگم چی میخوام تو نت سرچ کردم چیزی آیدم نشد

* من یه سری اطلاعاتی را از دیتابیس واکشی کردم خوب می خوام وقتی کار روی آیدی کلیک کرد یه صفحه پاپ آپ باز بشه و اطلاعات همون آیدی فقط نشون داده بشه

برای نمایش پاپ آپ یکی رو دارم فقط نمی دونم چطور بهش بگم این آیدی انتخاب شده و بر اساس اون اطلاعات را نمایش بده

کمک فوری لطفا
معلومه همی ی این تاپیک های اسپم ناشیه از بلد نبودن درست جستجو:عصبانی++:.
شما اگه بلد بودید جستج. کنید خیلی به نتایج بهتری دست می یافتید. خودتون دارین جوابه خودتون رو میدید:

Louai_M
چهارشنبه 09 مهر 1393, 11:04 صبح
دوستان اگه بشه یه نمونه برام بذارید ممنونتون میشم چون من ajax کار نکردم حقیقتش

Mori Bone
چهارشنبه 09 مهر 1393, 11:21 صبح
دوستان اگه بشه یه نمونه برام بذارید ممنونتون میشم چون من ajax کار نکردم حقیقتش
خوب جستجو کن. چند دفعه بگم خدا
jquery ajax