PDA

View Full Version : گفتگو: چرا پورتال های دولتی از وردپرس استفاده نمیکنند ؟!

mostafae
سه شنبه 08 مهر 1393, 23:46 عصر
سلام دوستان
یه سوال برام پیش اومده و اونم اینه که چرا از وردپرس برای ایجاد پورتال سازمانی استفاده نمیشه !
آیا میشه از وردپرس برای ایجاد پورتال سازمانی استفاده کرد؟
اگه آره میشه چند پورتال سازمانی رو نام ببرید که با وردپرس پیاده سازی شدن؟

پیام حیاتی
چهارشنبه 09 مهر 1393, 01:11 صبح
سلام
1.وردپرس از ابتدا برای وبلاگ نویسی تعبیه و تولید شده است.
2.امکانات (افزونه ها) وردپرس برای راه اندازی یک پرتال محدود است.
3.اگر یک برنامه نویس کاملا" حرفه ایی هم برای ویرایش و گسترش آن قرار بدیم به این خاطر که از ابتدا کدها رو برنامه نویس تولید نکرده مسلط شدن به هسته و ویرایش آن طبق نیازهای کارفرما زمان بر و پرهزینه تر خواهد بود ، خیلی از برنامه نویس ها بر روی پروژه های دیگران کار نمی کنند (تولید یک محتوا از صفر به مراتب در تمامیه مراحل تولید تا پشتیبانی به صرفه تر از ویرایش پروژه های سایرین است).
اینها فقط مربوط به وردپرس نیست برای جوملا ، دروپال و سایر CMS ها نیز صدق می کند.

_mojitaba_
چهارشنبه 09 مهر 1393, 13:38 عصر
سلام
1.وردپرس از ابتدا برای وبلاگ نویسی تعبیه و تولید شده است.
2.امکانات (افزونه ها) وردپرس برای راه اندازی یک پرتال محدود است.
3.اگر یک برنامه نویس کاملا" حرفه ایی هم برای ویرایش و گسترش آن قرار بدیم به این خاطر که از ابتدا کدها رو برنامه نویس تولید نکرده مسلط شدن به هسته و ویرایش آن طبق نیازهای کارفرما زمان بر و پرهزینه تر خواهد بود ، خیلی از برنامه نویس ها بر روی پروژه های دیگران کار نمی کنند (تولید یک محتوا از صفر به مراتب در تمامیه مراحل تولید تا پشتیبانی به صرفه تر از ویرایش پروژه های سایرین است).
اینها فقط مربوط به وردپرس نیست برای جوملا ، دروپال و سایر CMS ها نیز صدق می کند.

1-بله وردپرس برای وبلاگ نویسیه اما شما سایتی رو بگو که با وردپرس نشه راهش انداخت
2-چه ماژولی منظورتونه؟ وردپرس انقد دست آدم رو باز کرده که ماژولی اگرهم موجود نباشه (که احتمالش خیلی کمه) خیلی راحت میتونید خودتون اضافه کنید
3- منظورتون رو متوجه نمیشم

اما چرا پورتال های دولتی از وردپرس استفاده نمیکنند چون دست یه عده خاص هستش بعدشم من بعضی جاها رو دیدم که استفاده میکنن از جوملا خودم دیدم که یکی استفاده میکنه (الان آدرسش یادم نیست) البته ایشون خودش کارمند اون شهرداری هستش بعد به ایشون میگن برو قیمت بگیر میاد مثلا به من میگه بنویس 12 میلیون و امضاء کن! از چند نفر همینجوری که من قیمت دادم قیمت میگیره بعد با 8 میلیون یه وبسایت با جوملا میزنه :لبخند: