PDA

View Full Version : کسایی که html و css بلد هستن کمک کنن

ashi2009
چهارشنبه 09 مهر 1393, 20:27 عصر
سلام
من یه سایت قالب وردپرس نوشتم که وقتی تغییر ساز پیدا میکنه بهم میریزه.اگر سایت گوگل را دیده باشید وقتی تغییر سایز میدید فقط اسکرول میخوره و هیچ تغییری در اندازه object هاش به وجود نمیاد.
میشه بگید باید چه کدی بزنم که سایت من هم همینطور بشه؟

djsaeedkhan
چهارشنبه 09 مهر 1393, 20:34 عصر
با سلام
شما باید از ریسپانسیو استفاده کنید. در صورتی که اندازه ها رو در قالبتون بصورت ثابت بدید، بعنی 1024px وقتی سایز صفحه تغییر کنه، صفحه شما اسکرول می خوره.
برای حل این مساله باید سایت رو بصورت ریسپانسیو طراحی کنید. یعنی در فایل استایل بگید اگر صفحه این اندازه بود، این استایل هارو فراخوانی کن و الی آخر

ashi2009
چهارشنبه 09 مهر 1393, 20:37 عصر
ممنون دوست عزیز امتحان می کنم امیدوارم درست شه

djsaeedkhan
چهارشنبه 09 مهر 1393, 20:42 عصر
دنبال همچین چیزهایی بگردید (در اینترنت یا Css فایل سایت ها)
@media only screen and (max-width: 1139px) {

ashi2009
چهارشنبه 09 مهر 1393, 21:22 عصر
دوستان این برای حالتی است که سایز مانیتور تفاوت داشته باشه.بی زحمت سایت گوگل را باز کنید و بعد سایزش رو تغییر بدید می بینید که سایز object ها تغییری نمیکنه فقط اسکرول میخوره

djsaeedkhan
پنج شنبه 10 مهر 1393, 09:15 صبح
خوب این برای این است که گوگل در ابتدای لود صفحه نوع مرورگر (لپتاب، تبلت، موبایل و ....) رو شناسایی می کنه و با توجه به نوع نمایش، خروجی رو تولید می کنه. مثلا اگر شما گوگل رو با موبایل های قدیمی هم باز کنید میبینید که باز هم گوگل باز میشه.
این برای این هست که گوگل میخاد وبسایتش با تمام پلت فرم ها قابل اجرا باشد. ولی حالت ریسپانسیو، سایت شما رو بصورت کامل ولی در اندازه های مختلف نمایش میدهد

MMSHFE
پنج شنبه 10 مهر 1393, 09:44 صبح
سؤالتون رو در بخش طراحی وب مطرح کنید. ربطی به PHP نداره. تاپیک بسته شد.