PDA

View Full Version : نظارت بر اینترنت

aghayex
چهارشنبه 09 مهر 1393, 21:00 عصر
با سلام
چطوری می تونم در یک شبکه دامین کنترلر بر روی اینترنت کاربران نظارت داشته باشم این نظارت شامل دو بخش هست :
1 ) اجازه ندادن به بعضی از سایت ها
2 ) لاگ گیری

آیا با امکانات ویندوز سرور این امکان وجود داره یا باید از یه برنامه استفاده کنم اگه باید از برنامه ای استفاده کنم چه برنامه ای ( لطفا برنامه تحت شبکه باشه )

Mask
چهارشنبه 09 مهر 1393, 23:01 عصر
میتونید از کریو استفاده کنید.

aghayex
چهارشنبه 09 مهر 1393, 23:10 عصر
یعنی چطور ؟

terminator68
چهارشنبه 09 مهر 1393, 23:32 عصر
نه بابا کریو سیخی چند؟

شما یه روتر میکروتیک بگیر یه vpnserver روش ران کن....

بعدش تو فایروال همه چیزو می تونی تو دست بگیری...
دیگه احتیاجی هم نیست از دامین کنتلر این کارو کنی....

Radikal.z
چهارشنبه 09 مهر 1393, 23:55 عصر
دوست عزیز شما از چند طریق میتونید این کار رو انجام بدید که یکی تعریف رول در فایروال هست که از باز شدن بعضی سایتها جلوگیری میکنه .یا یک نرم افزار اکانتینگ نصب کنید و بعدا برای هر کاربر policy تعریف کنید میتنویند از tmg مایکروسافت هم استفاده کنید و تمامی کاربران رو مدیریت کنید.

aghayex
پنج شنبه 10 مهر 1393, 05:50 صبح
تشکر از همکاریتون
اما من درشبکه نه فایروال دارم و نه روتر و نمی خوام هم تامین کنم . من تعداد 12 مشترک اینترنت دارم که می خوام چند کار رو روی اونها تسل داشته باشم :
1) مدیریت یو اس بی ها : یعنی باز کردن یا بستن پورت اونها
2 ) لاگ گیری : ببینم کدوم سایتهایی رفتن
3 ) فیلترینگ : بعضی سایت رو نزارم باز بشه

aghayex
یک شنبه 13 مهر 1393, 14:31 عصر
دوستان نظر دیگه ای ندارن

pooya_1991
چهارشنبه 29 بهمن 1393, 23:00 عصر
سلام دوستان
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
من سروری رو راه اندازی کردم
کلیه سیستم ها از بستر اینترانت استفاده می کنند
اما یکی از سیستم ها باید هم از اینترانت و هم اینترنت بهرمند بشه
با TMG گویا این کار امکان پذیره ، اما مشکل اینجاست که اون یوزر خاص! میتونه به صورت دستی ارتباط با اینترنت خودشو قطع کنه؟ :(

amin1softco
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 14:39 عصر
خوب یک وی پی ان تعریف کن که هم دسترسی بده بهش هم در آینده هم اگر کسی دیگه خواست استفاده کنه بتونی سریع دسترسی بدی ....

pooya_1991
شنبه 02 اسفند 1393, 09:49 صبح
خوب یک وی پی ان تعریف کن که هم دسترسی بده بهش هم در آینده هم اگر کسی دیگه خواست استفاده کنه بتونی سریع دسترسی بدی ....

مرسی ، حالا مشکل دیگه نصب TMG روی دامین کنترلره ، یا باید سیستم رو جدا کنم یا از VM استفاده کنم! VM کارایی و سرعت رو پایین نمیاره؟ ممکنه برای اتصال VM به Active Directory ویندوز راهنماییم کنین؟
سرورم سیستم قدرت مندی نیست
4 گیگ رم
سی پی یو 2030
سرور 2008 R2