PDA

View Full Version : ایده برای پروژه جدید

هزاره سوم
جمعه 11 مهر 1393, 00:48 صبح
با سلام به کاربران عزیز
بنده مدتی هست که برنامه نویسی میکنم و کارهام رو برای رزومه اماده کردم..
اکثر کار ها با دیتابیس بوده .. عمده کار..
دیتا توی دیتابیس بریزم..
دیتا از دیتا بخونم ..
روی این دیتا کار کنم ..
میخوام روی یه پروژه تحت وب کار کنم که بیشتر الگوریتمی باشه.. میخوام خودمو توی اون بسنجم ...
ولی ایده ای ندارم .. هر ایده ای هم به ذهنم میرسه باز عمده کار با دیتابیس بود :)

یه ایده که بتونم توش قدرت تحلیل برنامه نویسی رو ب سنجم میشه بگید؟؟

hamedarian2009
جمعه 11 مهر 1393, 09:36 صبح
فرض کن میخای یک اموزشگاه فناوری اطلاعات بزنی باید یک سایتی براش درست کنی کاربرهای تازه وارد که نمیدونن چه رشته یا دوره آموزشی را انتخاب کنند بیان داخل این سایت ثبت نام کنند و شما اطلاعات زیادی را از این کاربر دریافت میکنید مثل سن ، جنس ، علایق ، رشته تحصیلی ، سابقه کار و .... و بانک اطلاعاتی با داشتن این داده ها با یک کار آماری و الگوریتمیک دوره ها را براساس اولویت بهش پیشنهاد بده یعنی مثلا بگه 1-برنامه نویسی تحت وب 2-لینوکس 3-گرافیک کامپیوتری 4-شبکه های کامپیوتری
برای انجام این پروزه نیاز به دانش نسبی در الگوریتم و داده کاوی و هوش مصنوعی دارین

هزاره سوم
جمعه 11 مهر 1393, 11:52 صبح
بله
ایده خوبی هست..
ممنون ..سعی میکنم پیاده سازی کنم :)

arash691
جمعه 11 مهر 1393, 22:29 عصر
فرض کن میخای یک اموزشگاه فناوری اطلاعات بزنی باید یک سایتی براش درست کنی کاربرهای تازه وارد که نمیدونن چه رشته یا دوره آموزشی را انتخاب کنند بیان داخل این سایت ثبت نام کنند و شما اطلاعات زیادی را از این کاربر دریافت میکنید مثل سن ، جنس ، علایق ، رشته تحصیلی ، سابقه کار و .... و بانک اطلاعاتی با داشتن این داده ها با یک کار آماری و الگوریتمیک دوره ها را براساس اولویت بهش پیشنهاد بده یعنی مثلا بگه 1-برنامه نویسی تحت وب 2-لینوکس 3-گرافیک کامپیوتری 4-شبکه های کامپیوتری
برای انجام این پروزه نیاز به دانش نسبی در الگوریتم و داده کاوی و هوش مصنوعی دارین

این چیزی که شما میگید برای داده های بزرگ خوبه نه برای یک اموزشگاه . برای این کار یک نظر سنجی ساده هم میتونه نیازمون رو رفع بکنه

erfannorouzi
جمعه 11 مهر 1393, 22:40 عصر
شبکه اجتماعی میتونه خوب باشه مثلا سعی کنین شبکه اجتماعی مثل فیسبوک بنویسین

arash691
جمعه 11 مهر 1393, 22:55 عصر
میتونی روی سیستم های " پیشنهاد " که تو فروشگاه های انلاین نظیر امازون استفاده میشه تحقیق کنی "recommendation algorithm amazon "

rezadana
جمعه 11 مهر 1393, 23:01 عصر
شبکه اجتماعی میتونه خوب باشه مثلا سعی کنین شبکه اجتماعی مثل فیسبوک بنویسین

شبیه ساز شبکه اجتماعی با asp و زبان سی شارپ در لینک زیر.
http://www.rezalynda.ir/page/project-daneshjoo

hamedarian2009
جمعه 11 مهر 1393, 23:41 عصر
این چیزی که شما میگید برای داده های بزرگ خوبه نه برای یک اموزشگاه . برای این کار یک نظر سنجی ساده هم میتونه نیازمون رو رفع بکنه

این یک ایده است که ایشون رو به چالش بکشه حالا هرچیزی به ذهنش میرسه میتونه پیاده سازی کنه و اتفاقا چیز خوبی هم در میاد چون کاربر بدون حضور در آموزشگاه و یا پرس و جو از افراد بعضا بدون علم که کم هم نیستند میتونه دوره متناسب با شرایط و علایق خودشو پیدا کنه