PDA

View Full Version : طراحی اتوماسیون با C#‎ بهتره یا web

saber4166
جمعه 11 مهر 1393, 13:19 عصر
سلام
طراحی اتومایبون با C# بهتره یا webASP.net

پیام حیاتی
جمعه 11 مهر 1393, 18:58 عصر
سلام
فکر می کنم منظورتون اتوماسیون بوده.
سوال کلا" اشتباه هست!

saber4166
جمعه 11 مهر 1393, 19:32 عصر
سلام
طراحی اتومایبون با C#‎‎‎‎‎‎‎ بهتره یا webASP.net

شرمنده ، اتوماسیون

چرا اشتباست؟؟
میخوام ببینم به صورت APP در شبکه بنویسم بهتره یا به صورت web در شبکه

dehqhani
شنبه 12 مهر 1393, 07:43 صبح
به نظر من اگه آون رو بصورت web بنویسید ببهتر است . و اگه خواستید نرم افزار رو ارتقاء بدین به مشکل بر نمی خورین . و نمیخواین نرم افزار ور تو تمام سیتم ها دوباره حذف یا نصب کنین .
و سرعت کار هم مره بالا و همچنین امنیت و کاربر فقط یک صفحه رو میبینه و هیچ دسترسی به منابع برنامه نداره .

ahmad156
شنبه 12 مهر 1393, 07:49 صبح
سلام.بستگی به اتوماسیون شما داره.مسلماً اگر اتوماسیون متمرکز و همه استفاده کنندگان اون توی یه محل مشخص و متمرکز باشند از وب استفاده نمیکنند و از Windows Application استفاده میکنند چون برای انجام کارهاتون امکانات بیشتری در اختیار شما هست و خیلی از کارها رو که توی وب قادر به انجام اون نیستین اونجا انجام میدین.
ولی اگر اتوماسیون شما غیرمتمرکز هست مثل بیشتر اتوماسیون های دولتی شما حتماً باید از وب استفاده کنین

forodo
شنبه 12 مهر 1393, 09:27 صبح
میشه نرم افزار رو تحت ویندوز نوشت و بانک اطلاعاتی رو داخل سرور در اینترنت قرار داد.
اینطوری هم از امکانات برنامه نویسی تحت ویندوز میشه استفاده کرد و هم اطلاعات از شمال کشور به جنوب کشور ارسال و دریافت خواهد شد.

razeghaik1
شنبه 12 مهر 1393, 09:43 صبح
وب بهتره به نظر من.
چون معمولا مدیرا و کارکنان دوس دارن ک تو خونه هم بتونن به اتوماسیون متصل بشن و کارتابلشونو ببینن
آپدیت هم آسونه ...
وب کاربر پسند تر هست

saber4166
شنبه 12 مهر 1393, 10:12 صبح
میشه نرم افزار رو تحت ویندوز نوشت و بانک اطلاعاتی رو داخل سرور در اینترنت قرار داد.
اینطوری هم از امکانات برنامه نویسی تحت ویندوز میشه استفاده کرد و هم اطلاعات از شمال کشور به جنوب کشور ارسال و دریافت خواهد شد.

اول تشکر میکنم از همه دوستان

در مورد راهکارتون بنده تاحالا کار نکردم امکانش هست راهنمایی کنید به چه شکلی باید انجام بشه!؟

forodo
شنبه 12 مهر 1393, 12:02 عصر
اول تشکر میکنم از همه دوستان

در مورد راهکارتون بنده تاحالا کار نکردم امکانش هست راهنمایی کنید به چه شکلی باید انجام بشه!؟
داخل کانکشن استرینگ ip سرور رو می دید و چند خط کد اضافه برای اینکه ببینید سیستم به اینترنت وصل هست یا نه و اگر قعع بود اطلاعات رو بعداً ارسال کنه و ...
بقیه کدها همون کدنویسی تحت ویندوز هستش.

NASA's Spaceman
شنبه 12 مهر 1393, 12:30 عصر
به نظر من اگه آون رو بصورت web بنویسید ببهتر است . و اگه خواستید نرم افزار رو ارتقاء بدین به مشکل بر نمی خورین . و نمیخواین نرم افزار ور تو تمام سیتم ها دوباره حذف یا نصب کنین .
و سرعت کار هم مره بالا و همچنین امنیت و کاربر فقط یک صفحه رو میبینه و هیچ دسترسی به منابع برنامه نداره .
به نظر من بصورت app باشه بهتر هست و برا اپدیتش هم اگه یه وب سرویس داشته باشین خیلی راحت با یه click once برنامه رو آپدیت میکنید حتی میشه کاری کرد که کاربر فقط بفهمه برنامش به روز شده و خود برنامه همه کاری انجام میده
با سپاس Spaceman

پیام حیاتی
شنبه 12 مهر 1393, 14:35 عصر
سلام.بستگی به اتوماسیون شما داره.مسلماً اگر اتوماسیون متمرکز و همه استفاده کنندگان اون توی یه محل مشخص و متمرکز باشند از وب استفاده نمیکنند و از Windows Application استفاده میکنند چون برای انجام کارهاتون امکانات بیشتری در اختیار شما هست و خیلی از کارها رو که توی وب قادر به انجام اون نیستین اونجا انجام میدین.
ولی اگر اتوماسیون شما غیرمتمرکز هست مثل بیشتر اتوماسیون های دولتی شما حتماً باید از وب استفاده کنین
بنده با آقا احمد موافق هستم.

sg.programmer
شنبه 12 مهر 1393, 15:58 عصر
سلام
آره بستگی به اون شرکت یا موسسه داره
الان خودم هم دام طراحی می کنم با WEB APP هستش: چون هم قرار مدیر عامل از بیرون مدیریتش کنه و همچنین بعدا نمایندگی های این شرکت ها باید با هم نامه نگاری کنند