PDA

View Full Version : 7 سوال آماتوری در مورد اندروید

r.miri19
جمعه 11 مهر 1393, 14:04 عصر
1- این کلاس support چیست؟ من جاهایی دیدم که مثلا گرید ویو حداقل API 14 می خواهد و یا search 11 می خواهد .از کجا بفهمیم که کدام API کدام کد و با ویجت را پشتیبانی نمی کند و از کدام support استفاده کنیم؟ اگه می شود یه مثالی از نحوه استفاده آن را بگویید.
2- در ایران از کدام ورژن از اندروید ها بیشتر استفاده می شود؟ من نفهمیدم که با کدام ورژن برنامه نویسی کنم و حداقل API را رو چند بنویسم.
3- کدام API فارسی رو ساپورت نمی کند و راه حل چیست؟
4- از کجا بفهمیم که الان روی چه API نرم افزار اجرا شده است؟
5- بهترین راه آپ دیت نرم افزار چیست؟ آیا کاربر نرم افزار را حذف کند و دوباره نصب کند و یا راه حل دیگر است؟ آیا به کاربر هشدار بدهم که نرم افراز جدید انتشار پیدا کرده است و بگم دانلود کنه و حذف کنه یا راه حلی دیگر است.مثلا یک لودینگ بذارم و فایل رو دانلود کنم و کد های جدید و دیتا بیس را جاگیزین کنم ؟آبا چنین روشی است؟ آیا می شود که کاربر را هشدار بدهیم و بعد جایگزین کنیم و نرم افزار را ریستار کنیم؟
6- از کجا بفهم که نرم افزار الان چقدر رم و باتری و cpu مصرف می کند، یه ابزاری شبیه task maneger ویندوز نیست؟1- این کلاس support چیست؟ من جاهایی دیدم که مثلا گرید ویو حداقل API 14 می خواهد و یا search 11 می خواهد .از کجا بفهمیم که کدام API کدام کد و با ویجت را پشتیبانی نمی کند و از کدام support استفاده کنیم؟ اگه می شود یه مثالی از نحوه استفاده آن را بگویید.
2- در ایران از کدام ورژن از اندروید ها بیشتر استفاده می شود؟ من نفهمیدم که با کدام ورژن برنامه نویسی کنم و حداقل API را رو چند بنویسم.
3- کدام API فارسی رو ساپورت نمی کند و راه حل چیست؟
4- از کجا بفهمیم که الان روی چه API نرم افزار اجرا شده است؟
5- بهترین راه آپ دیت نرم افزار چیست؟ آیا کاربر نرم افزار را حذف کند و دوباره نصب کند و یا راه حل دیگر است؟ آیا به کاربر هشدار بدهم که نرم افراز جدید انتشار پیدا کرده است و بگم دانلود کنه و حذف کنه یا راه حلی دیگر است.مثلا یک لودینگ بذارم و فایل رو دانلود کنم و کد های جدید و دیتا بیس را جاگیزین کنم ؟آبا چنین روشی است؟ آیا می شود که کاربر را هشدار بدهیم و بعد جایگزین کنیم و نرم افزار را ریستار کنیم؟
6- از کجا بفهم که نرم افزار الان چقدر رم و باتری و cpu مصرف می کند، یه ابزاری شبیه task maneger ویندوز نیست؟

abbasalim
جمعه 11 مهر 1393, 19:42 عصر
سلام
۱- خوب میتونید تو بخش support library های سایت دولوپر اندروید ببینید
۲- به شخصه پیشنهاد میدم اگه جدیدا دارید برنامه نویسی اندروید رو یاد میگیرید برید سراغ اندروید 4 به بالا
۳- تقریبا همه گوشی های داخل ایران فارسی دارن نگران نباشید
۴-:|
۵-
۶-چندبار یه سوال رو تکرار می کنید/ وقتی برنامه رو اجرا کردید داخل اکلیپس / اندروید استودیو میتونید این اطلاعات رو ببینید

بهتره یکم کار کنید و مطالعه و فیلم های آموزشی رو ببینید تا بیشتر روال کار دستون بیاد
زیاد عجله نکنید