PDA

View Full Version : سوال: چرا سایت درست کار نمی کنه!؟

i-php-i
شنبه 12 مهر 1393, 19:56 عصر
یه سایتی راه انداختم که قسمتهای عمومیش مشکلی نداره و درست کار می کنه ولی بخش مدیریتش وقتی روی لینک حذف کلیک می کنیم صفحه یبار لود می شه ولی گاهی هیچ اتفاقی نمیافته، گاهی پیام می ده پست حذف شد ولی حذف نمی شه و گاهی حذف می کنه چندبار باید ریفرش کنیم تا محتوای اصلی نمایش داده بشه و گاهی هم درست کار می کنه! کدها سالمن ولی نمی دونم مشکل از کجاست!! لطفا راهنمایی کنید.

seyed.mehdi
شنبه 12 مهر 1393, 20:03 عصر
با کدوم پایگاه داده کار میکنید
احتمالا ارتباط با پایگاه های داده باشد

saeed-71
یک شنبه 13 مهر 1393, 13:01 عصر
سلام.
کد همون قسمتی که میگی کار نمیکنه رو بذار.بدون کد که نمیشه نظر داد!

-------
www.php-pro.ir/edu

i-php-i
یک شنبه 13 مهر 1393, 18:13 عصر
از mysql استفاده می کنم و کدها چندتا شرط و یه کوری برای حذف یا آپدیت هستن و مشکلی توی کدها نیست. این امکان هست که افزایش تعداد بازدیدکننده ها باعث بشه سرور اشتراکی کم بیاره؟ بنظر خودم مشکل یا از دیتابیس هست یا از تنظیمات سرور اما پشتیبان می گه سرور مشکلی نداره

MRmoon
یک شنبه 13 مهر 1393, 18:28 عصر
دوستان یه لحظه سکوت اختیار کنید چشم بسته غیب بگم :قهقهه:

i-php-i
دوشنبه 14 مهر 1393, 15:57 عصر
شما انگار کلا چشماتو بستی! نیاز نیست دیگران سکوت کنن! چشماتون رو باز کنید می بینید که گفتم کدها مشکلی نداره حالا گذاشتن دو سه تا شرط و یه کوئری که درست کار می کنه چه کمکی به شما می کنه؟!

hamedarian2009
دوشنبه 14 مهر 1393, 16:23 عصر
شما انگار کلا چشماتو بستی! نیاز نیست دیگران سکوت کنن! چشماتون رو باز کنید می بینید که گفتم کدها مشکلی نداره حالا گذاشتن دو سه تا شرط و یه کوئری که درست کار می کنه چه کمکی به شما می کنه؟!

عزیزم اگه کدهاتون درست کار میکنه پس چه مشکلی هست خب داره کار میکنه دیگه چرا الکی تاپیک زدین