PDA

View Full Version : سوال: ایجادمشابهmenu strip در asp

ferdosi.navid
یک شنبه 13 مهر 1393, 18:07 عصر
می خواهم یک menu strip مانند عکس زیر ایجاد کنم.
ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند.
باتشکر فراوان

124250

خانم گل
یک شنبه 13 مهر 1393, 23:39 عصر
اگه یه کم جستجو کنید اسکریپت تب های زیادی با استایل دلخواهتون میتونید پیدا کنید. فکر کنم آدرس زیر به دردتون بخوره. خودتون هم میتونید استایلش رو تغیر بدید
http://jqueryui.com/tabs/

Mousavmousab
یک شنبه 13 مهر 1393, 23:41 عصر
سلام

یعنی میگین کدشو براتون بنویسیم ؟ شرمنده من راهنماییتون می کنم خودتون طراحی کنید.

اول اینکه پیاده سازی این روش با Bootstrap مثل آب خوردن هست و خیلی هم زیاد می تونی مانور بدی ، خیلی هم جالبه ، برای استفاده باید بری توی سایت rbootstrap.ir با خود سایت getbootstrap.com که من همون rbootstrap.ir را پیشنهاد می کنم. البته الان سایت ها همه رسپانسیو طراحی می شن و من اینو یه شما پیشنهاد می کنم.

گزینه دوم : اگر واقعاٌ نیاز دارین که خودتون از 0 تا 100 را طراحی کنید باید یک مقدار css و JS بلد باشین.

برای این کار : برای پیاده سازی اون tab یا سربرگ ها باید از تگ های UL ,li استفاده کنی به صورت تو هم تو هم. Nested Item روش استفاده از المان LI توی اسنترنت به وفور یافت میشه

با جاوا اسکریپت هم خیلی راحت می تونی بگی وقتی روی المانی که ID فلان داشت کلیک شد یک DIV که نامش فلان است (نام مربوطه ، به هر کدام یک ID اختصاص میدین) تا نمایش داده شود.

همه این ها را هم توی یک Div پدر می زاری.

یک الگو درست میشه و ونو می تونی با توجه به الگوی خودت زمان ران تایم تولید کنی و بخونی و با Literal اون قسمت از صفحه که دوست داری بزاری و تمام.

موفق باشی

ferdosi.navid
دوشنبه 14 مهر 1393, 13:51 عصر
سلام ای خانم گل. ممنون من فکر میکردم یک کامپننت اماده دارهدر asp مثل سی شارپ که menu strip داره این طور نیست؟

ferdosi.navid
دوشنبه 14 مهر 1393, 13:56 عصر
سلام پسر ته حال خاره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید من html کار نکردم بلکه تا حدودی #c کار کردم وتازه می خام asp شروع کنم الان از کجا شروع کنم به یادگیری html که در حد نیاز یاد بگیرم.