PDA

View Full Version : حرفه ای: نمایش نقشه در صورت نبود اتصال اینترنت

alralv
سه شنبه 15 مهر 1393, 13:08 عصر
با سلام خدمت تمامی برنامه نویسان عزیز بنده تو سایت میخوام یک نقشه ایجاد کنم با مخلفاتش که اینو با gmap انجام دادم مشکلی هم نیست مشکل از اینجا شروع میشه که ظاهرا باید تو هاست Local یعنی بدون اینترنت هم کار کنه من میدونم gmap میشه بهش فایل KML داد ولی این نوع فایل فقط لایه اضافه میکنه و خود نقشه نیست همچنین میدونم میشه Static map درست کرد ولی منبع فایل عکسش که خود گوگله رو نتونستم پیدا کنم چجوری میشه عوضش کرد
یه کامپوننت دیگه هم هست SharpMap که میشه بهش Shape File (*.Shp) معرفی کرد ولی اونم مشکل KML رو داره یک لایه wms هم داره ظاهرا من نتونستم استفاده کنم تو نمونه کداش یک سری مشخصه و متد استفاده کرده من ندارم باوجود اینکه آخرین ورژنشم دانلود کردم
از Google Map API نتونستم استفاده کنم چون وقتی در آن واحد رو نقشه چند تا Push pin تعریف میکنم و میخوام واسش Tip بزارم همیشه فقط آخرین نقطه تعریف شده مقدار میگیره
یه حالت دیگه هم دیدم هست که نقشه رو بصورت مجوعه از عکسها لود میکنن که من سر در نمیارم خواهشا یکی بیاد بدادم برسه دارم دیوانه میشم:گیج:

alralv
چهارشنبه 16 مهر 1393, 10:53 صبح
برنامه نویس حرفه ایی نداریم؟

alralv
سه شنبه 06 آبان 1393, 12:28 عصر
آهای ملت کار درست یعنی واقعا راهی نیست که بشه بدون وجود اینترنت نقشه داشت؟

alralv
پنج شنبه 15 آبان 1393, 11:32 صبح
بیزحمت یکی از دوستان آشنا به برنامه نویسی موبایل راهنمایی کنه تو موبایل چجوری اطلاعات نقشه رو نگه داری میکنن شاید بتونم از این روش یک گلی بسر بگیرم