PDA

View Full Version : سوال: کمک کنید لطفا ..قالب ساخته شده با آرتیستر

1sahar
سه شنبه 15 مهر 1393, 14:22 عصر
نمیتونم این قالبو برای ویژوال save کنم

پیام حیاتی
سه شنبه 15 مهر 1393, 14:40 عصر
سلام
قالب رو به صورت html ایجاد و خروجی بگیرید،اگر در زمان خروجی گرفتن با خطا مواجه میشید پیغام خطا رو قرار بدید.
اکثر مشکلات به کرک برنامه برمیگرده که متاسفانه یا خوشبختانه!تا کنون نتونستیم کرک مناسبی برای ورژن 4 این برنامه تولید کنیم.

1sahar
سه شنبه 15 مهر 1393, 16:21 عصر
چطور قالبو بصورت html ایجاد کنم؟
من قالبو ساختم بعد در قسمت export بصورت website template ذخیره میکنم در محیط ویژوالم میتونم بازش کنم اما قابل کدنویسی با سی شارپ نیست وکلا ظاهرش به هم میریزه.
styla و.. چی میشن کجا باید کپی بشن؟
در ضمن در قسمت export وقتی میخوام ویژوال رو نصب کنم (در آرتیستر) پیام میده که unable install plugin

1sahar
سه شنبه 15 مهر 1393, 16:43 عصر
عذر میخوام من وقت ندارم اگه کسی جواب منو میدونه راهنمایی کنه
ممنون

1sahar
چهارشنبه 16 مهر 1393, 15:01 عصر
هیچ کس نمیتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیام حیاتی
چهارشنبه 16 مهر 1393, 19:01 عصر
سلام
خروجی گرفتن به صورت
website template همان خروجی html هست که می تونید در سایت هایی با زبان PHP یا تکنولوژی ASP.NET استفاده کنید.
بعد از خروجی این پوشه فایل های ما می باشد (بسته به نوع طراحی فایل های کم و زیاد هستند) :

124360

حالا کافیه یک پروژه جدید ایجاد کنید و تمامیه فایل های رو در قسمت Solution کپی کنید :

124361

اگر خروجی بگیرید سایت رو با قالب طراحی شده مشاهده می کنید.
در ادامه شما باید یک MasterPage ایجاد کنید و کدهای فایل index.htm رو در اون قرار بدید و در هر ناحیه که می خواهید ویرایش انجام بشه یک ContentPlaceHolder ایجاد بشه ، در نهایت وب فرم هایی که ایجاد می کنید به تبعیت MasterPage ها هستند.

در اینجا (http://joomlaforum.ir/showthread.php/25642-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-asp.net) آموزش MasterPage رو برای کاربران ارائه دادم .(درس سوم)
----------------------------------------------------------------------------
جهت استفاده از پلاگین ها با توجه به نسخه های کرک شده و ناکامل موجود و نیاز به اینترنت جهت install آنها باید نسخه لایسنس برنامه را خریداری کنید.
موفق باشید.

1sahar
شنبه 19 مهر 1393, 12:52 عصر
آقای پیام حیاتی گرامی از توجه شما متشکرم.
- فقط چطور vmenu که در قالبم وجود داشته در مسترپیج تغییر مکان بدم از چپ به راست,
- همچنین چرا برنامه را اجرا میکنم کل صفحه refreshمیشه ومستر پیج ثابت نیست هنگام حرکت بین صفحات
_اگه میشه طریقه پرینت گرفتن از یه صفحه با پسوند fp3 رو هم بگید یعنی یه صفحه که این پسوندرو داره وادرسش تو جدول قرارداره و کاربر از طریق یه کد به این صفحه باید دسترسی پیداکنه و پرینت بگیره

پیام حیاتی
شنبه 19 مهر 1393, 13:56 عصر
سلام
- قالب رو در خود برنامه آرتیستر راست چین کنید ، موقعیت منو هم در خود برنامه قابل تغییر است.
- منوجه نمیشم کل صفحه Refresh میشه؟! هر وب فرمی که ایجاد می کنید به masterpage نسبتش می دید.
- اطلاعی ندارم تایپیکی جداگانه برای این سوال در بخش ASP.NET ایجاد کنید.

1sahar
یک شنبه 20 مهر 1393, 20:40 عصر
سلام
من از قالبهای نمونه آرتیستر استفاده کردم و اونجا راست چین کردم ولی بعضی قسمتها رو نمیخوام راست چین باشه
مستر پیجم هم به صفحاتم نسبت دادم ولی نمیدونم چرا رفرش میشه

پیام حیاتی
دوشنبه 21 مهر 1393, 06:35 صبح
هر قسمت رو نمیخواین راست چین بشه کلاس مربوط به CSS آن را پیدا کنید و directrion مربوطه رو ltr کنید ، برای پیدا کردن هم از incpect element در کروم یا firebug در فایرفاکس استفاده کنید.
منظورتون رو refresh میشه متوجه نمیشم لظفا" با تصویر توضیح بدید یا لینک قرار بزارید.

1sahar
دوشنبه 21 مهر 1393, 09:33 صبح
عذر میخوام به نظرتون اصلااز قالب آرتیستر برای سایتم استفاده کنم یا نه؟چون در چند تایپیک خوندم که توی بعضی web browserها مشکل پیدا میکنه

1sahar
دوشنبه 21 مهر 1393, 09:35 صبح
یه توضیحم راجع به امنیت و سیو سایت هم بدید لطفا

demolition
دوشنبه 21 مهر 1393, 09:50 صبح
عذر میخوام به نظرتون اصلااز قالب آرتیستر برای سایتم استفاده کنم یا نه؟چون در چند تایپیک خوندم که توی بعضی web browserها مشکل پیدا میکنه
من قالب آرتیسترو با 7 مرورگر در ورژنهای متفاوت که بیشترین استفاده رو دارن تست کردم هیچ مشکلی نداره

demolition
دوشنبه 21 مهر 1393, 09:53 صبح
یه توضیحم راجع به امنیت و سیو سایت هم بدید لطفا
تاپیک های زیادی برای امنیت سایت توی تالار Asp.net هست جستجو کنید پیدا میکنید