PDA

View Full Version : سوال در مورد نصب سیستم عامل در سرور هتزنر(ببخشید جای نامناسب سوال مطرح می کنم)

white tower
شنبه 19 مهر 1393, 11:27 صبح
ببخشید که جای نامناسب سوال رو مطرح می کنم.خیلی واسم ضروریه و ناچارن اینجا مطرح می کنم شاید یکی از دوستان بتونه راهنمایی کنه.
من یه سرور از هتزنر گرفتم.توی فایل کانفیگ نصبش آخرش این قسمت رو نمی دونم چیکار کنم.عکس رو ببینید.این signature و public key رو از کجا بیارم و کلا باید چیکار کنم.اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.خیلی ضروریه
124439

Unique
شنبه 19 مهر 1393, 19:27 عصر
شما میخواین دبیان نصب کنین روی vps‌؟
چرا اییمل نمیزنید براتون نصبش کنند ؟
معمولا کنترل پنلی میدهند که براحتی میشه سیستم عامل های مختلف را روی vps با چند تا کلیک نصب کرد.
با پشتیباین تماس گرفتین ؟

white tower
شنبه 19 مهر 1393, 19:44 عصر
شما میخواین دبیان نصب کنین روی vps‌؟
چرا اییمل نمیزنید براتون نصبش کنند ؟
معمولا کنترل پنلی میدهند که براحتی میشه سیستم عامل های مختلف را روی vps با چند تا کلیک نصب کرد.
با پشتیباین تماس گرفتین ؟
vps نیست.
اصلا قرار نیست و نبوده که اونا برام نصب کنن.سرور رو مستقیم از هتزنر گرفتم.
اتفاقا سیستم نصب خود سروره هم خیلی پیچیده نیست.اگه با مفاهیم پارتیشن بندی و رید کردن آشنا باشید خیلی خیلی راحت سیستم رو راه میندازه.ولی نمی دونم گره مشکل من کجاست که هر کار می کنم بازم خراب میشه.(تجربه ای تو این کار ندارم)کلافه ام کرد.امروز بالاخره بعد از کلی تاپیک زدن تو فروم های مختلف و چند تا ارسال تیکت تو سایتهای مختلف و چند تا ایمیل نگاری بالاخره یکی پیدا شد 30 تومن گرفته که 24 تا 48 ساعته تحویل بده.الان منتظر اونم.

ممنون که پیگیر بودی دوست عزیز :)

MMSHFE
شنبه 19 مهر 1393, 20:55 عصر
سؤال به تالار ارتباط نداره. تاپیک قفل شد. عذرخواهی باعث نمیشه به خودمون اجازه بدیم نظم رو بهم بزنیم. توی تالار مناسب تاپیک بزنید و اگه به جواب نرسیدین توی Stackoverflow و... مطرح کنید.