PDA

View Full Version : user

علی اکبر
دوشنبه 08 خرداد 1385, 21:53 عصر
باسلام
اولین باراست که با این بانکها کارمی کنم
تنظیمات tns رادقیقا تغییر دادم اما بازهم هنگام connect خطا می دهد ایا نیازهست حتما سیستم به شبکه متصل باشد؟

hmm
چهارشنبه 10 خرداد 1385, 15:10 عصر
سیستمت اگه با TCP/IP کانفیگ شده باید یه IP داشته باشه
اگه موقع نصب LISTNER هم از تنظیمات TCP/IP استفاده کردی حتما باید یا به شبکه متصل بشی یا به شکلی شبکه رو شبیه سازی کنی
چون IP لازمه

bahman.reshadi
پنج شنبه 11 خرداد 1385, 00:52 صبح
اگه کارت شبکه داری حتما باید آی پیت ست شده باشه

Fatemeh_2005
جمعه 12 خرداد 1385, 07:07 صبح
سلام
من Oracle Developer suite رونصب کردم اما موقع کار با Form builder ازمن نام کاربری شماره رمز ونام دیتابیس رو می خواهد و اصلا نمی شه دیتابیس ساخت
درمورو تنظیمات tns توضیح بدید تنظیمات listner رو هم انجام ندادم

hmm
جمعه 12 خرداد 1385, 18:34 عصر
Oracle Developer suite جهت ساخت فرمها و گزارشات و کلا توسعه نرم افزار مبتنی با استاندارد اوراکل است و ربطی به ساخت دیتابیس نداره با این ابزار نمیتونی دیتابیس بسازی
اگه به دیتابیس نیاز داری باید oracle Database رو نصب کنی
تنظیمات listner هم مربوط به این ابزاره نه Oracle Developer suite

Fatemeh_2005
شنبه 20 خرداد 1385, 19:33 عصر
سلام
ببخشید آقای hmm من نسخه DBA را گرفتم ونصب کردم اما هنگام ساختن دیتابیس مورد نظر من Error می دهد و در صفحهEnterprise اون رو نمی آورد وقتی که خودم اون را Add می کنم وopen می کنم از من رمز رو می خواهد در صفحه ConfigureDatabase هم فقط فرایند ساخت دیتابیس تکرار می شه و بعد هم Error می دهد من می خوام با محیط Oracle Developer کار کنم و مثل اینکه تنظیمات نیاز داره خواهش می کنم توضیح بدین و از اینکه یک صفحه تو ضیح بدین نترسین دوستان دیگه هم خواهش می کنم کمک کنن جای دوری نمی ره به امید موفقیت

majid_afra222
یک شنبه 21 خرداد 1385, 06:12 صبح
سلام
کسی وقت داره، یه برنامه آموزش نصب، پیکر بندی Oracle، ایجاد بانک اطلاعاتی، تنظیم TNS و ... رو ایجاد کنیم و بصورت آموزشی در اختیاز بقیه دوستان قرار بدیم یا نه، همینجا بگید.
ممنون