PDA

View Full Version : سوال: باز شدن ModalPopupExtender با کلیک بر روی چند کنترل

forodo
شنبه 19 مهر 1393, 14:50 عصر
سلام
یکی از خصوصیات ModalPopupExtender این است که باید بگیم با کلیک روی چه کنترلی کنترل Panel باز بشه. ( TargetControlID )
حالا من چند کنترل داخل صفحه دارم که می خوام روی هرکدوم از اونها که کلیک شد کنترل Panel که باید به صورت Modal باز بشه، باز بشه.
چطور می تونم این کار رو بکنم؟

forodo
یک شنبه 20 مهر 1393, 13:34 عصر
با یه کنترل مشکلی نیست.
مثلاً 10تا لینک یا لینک باتن دارم که می خوام روی هرکدوم که کلیک کردم مودالم باز بشه.
برای پاسخ به نظرات می خوام.

Mohammad_dn
دوشنبه 21 مهر 1393, 00:13 صبح
میتونی از دستور show در همون ModalPopupExtender استفاده کنی

forodo
دوشنبه 21 مهر 1393, 00:47 صبح
میتونی از دستور show در همون ModalPopupExtender استفاده کنی
لطفاً یه مثال بزنید.
فرض کنید با کنترل Repeater به تعداد 10 عدد لینک یا لینک باتن داخل صفحه قرار گرفته که با کلیک بر روی هر کدوم از اونها می خوام ModalPopupExtender باز بشه.
می خوام روی هرکدوم از اون پاسخهایی که در عکس هست کلیک شد ModalPopupExtender باز بشه.
http://8pic.ir/images/fh3l1hqb9sxsc7q1ueoy.png

Mohammad_dn
دوشنبه 21 مهر 1393, 16:24 عصر
به نظرم اگه از پام آپ جی کوئری استفاده کنید خیلی بهتره...اگه خواصتید من یه نمونه پام آپ با جی کوئری بزارم

forodo
دوشنبه 21 مهر 1393, 16:42 عصر
فرقی نداره از چی استفاده کنم.
عکس داخل این پست (http://barnamenevis.org/showthread.php?472336-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%86%D 8%AC%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-ModalPopupExtender&p=2117610&viewfull=1#post2117610) رو ببینید.
این رو با ModalPopupExtender درست کردم ولی خوب به خاطر اینکه برای باز شدنش روی یک دکمه باید کلیک کنم بدون هیچ مشکلی درست شد.
می خوام یه همچین چیزی درست کنم.
با جی کوئری یا با جاوا اسکریپت یا هرچیزه دیگه ای که در آینده البته به مشکل نخورم.

Mohammad_dn
دوشنبه 21 مهر 1393, 22:08 عصر
به نظرم بهترین کار استفاده از جی کوئری هست...کاریم نداره ساختش...الآن که نمیشه بزارم ولی سعی میکنم تا آخر شب یا فردا بعد ظهره بزارم

forodo
دوشنبه 21 مهر 1393, 22:23 عصر
به نظرم بهترین کار استفاده از جی کوئری هست...کاریم نداره ساختش...الآن که نمیشه بزارم ولی سعی میکنم تا آخر شب یا فردا بعد ظهره بزارم
خیر ببینی.
کچل شدم.

Mohammad_dn
چهارشنبه 23 مهر 1393, 20:32 عصر
اینم از اون پاپ آپی که گفتم..البته اگه تو نت سرچ میکردی نمونش زیاد بود ولی شاید بعضیاش یکم گیجت میکرد
من یه پاپ آپ با جی کوئری برات ساختم که میتونی با css شکلشو هر جور میخوای تقییر بدی

(به خاطر قطعی اینترنت یه کم دیر شد)

forodo
پنج شنبه 24 مهر 1393, 00:38 صبح
داداشی دستت درد نکنه.
مختصر و مفید.
چیزایی که نیاز بود قرار دادید.
من توی اینترنت خیلی گشتم ولی اینقدر کدنویسی داشت که متوجه نمی شدم چی برای چیه!
فوت کوزه گریش اون div خالیست.
فقط یه سوال:
چرا return false کردید؟
اصلاً چرا return کردید؟

Mohammad_dn
پنج شنبه 24 مهر 1393, 00:51 صبح
فقط یه سوال:
چرا return false کردید؟
اصلاً چرا return کردید؟
خواهش میکنم
من خاصیت تمام لینک هایی رو که پاپ آپ رو نشون میدن # قرار دادم...برای این return false گذاشتم که بعد از کلیک بر روی لینک فقط کد جی کوئری اجرا بشه ..شما اگه # رو برداری و به جاش یه آدرس بزاری میبینی که اصلا به اون لینک نمیره..یا به عبارتی عملیات کنسل میشه و فقط پاپ آپ باز میشه