PDA

View Full Version : سوال: مشکل با کریستال ریپورت

rahime
شنبه 19 مهر 1393, 15:04 عصر
سلام دوستان
من وقتی برنامه vb.net رو می خوام اجرا کنم این خطا رو میده
124442

وقتی برنامه ای که قبلا نوشتم رو اجرا می کنم به کریستال ریپورت که میرسه این خطا رو میده
124443
وی بی دات نت 2010 کار می کنم با sql2008
vb.net و sql و کریستال ریپورت رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم اما بازم همین خطا رو می ده

کارم خیلی گیره
ممنون می شم اگه دوستان بتونن راهنماییم کنن

behrooz69
یک شنبه 20 مهر 1393, 02:18 صبح
دوست من توی پست های من بگردی اموزش کامل کانفیگ کریستال ریپورت روی vb.net 2010 رو گفتم .

این مشکل مربوط به نصب کریستال نیست مربوط به کانفیگ و فعال سازیش با vb.net 2010 هستش .

یا حق

rahime
چهارشنبه 23 مهر 1393, 20:56 عصر
دوست من توی پست های من بگردی اموزش کامل کانفیگ کریستال ریپورت روی vb.net 2010 رو گفتم .

این مشکل مربوط به نصب کریستال نیست مربوط به کانفیگ و فعال سازیش با vb.net 2010 هستش .

یا حق

ممنون دوست من بابت راهنمایی تون
من پست شما رو خوندم و مراحل رو طی کردم تنظیمات کریستال ریپورت من مثل آموزش شماست اما باز همون خطا رو میده
تست کردم وقتی کریستال ریپورت رو تازه می سازم مشکلی نیست کار میکنه و نمایش میده اما وقتی سیستم رو خاموش روشن می کنم دوباره همین خطا رو میده
می تونین راهنماییم کنید؟ ممنون می شم:افسرده::افسرده:

swallow.pa
پنج شنبه 24 مهر 1393, 09:56 صبح
ممنون دوست من بابت راهنمایی تون
من پست شما رو خوندم و مراحل رو طی کردم تنظیمات کریستال ریپورت من مثل آموزش شماست اما باز همون خطا رو میده
تست کردم وقتی کریستال ریپورت رو تازه می سازم مشکلی نیست کار میکنه و نمایش میده اما وقتی سیستم رو خاموش روشن می کنم دوباره همین خطا رو میده
می تونین راهنماییم کنید؟ ممنون می شم:افسرده::افسرده:

من پيشنهاد مي كنم ويندوز رو عوض كنيد

behrooz69
پنج شنبه 24 مهر 1393, 15:09 عصر
وقتی اینجوری میشه یا کریستال فایل هاش درست نصب نشده و reference نشده . یا وی بی دات نت درست نصب نشده

2 حالت داری یه بار وی بی دات نت رو پاک و کریستال رو پاک کن .

دوباره هر 2 رو کامل نصب کن و تنظیمات کریستال رو طبق اموزش من انجام بده .

اگه نشد ویندوزتو عوض کن .

منم یه بار همچین مشکلی داشتم . یادم نیست چجوری حل شد . ولی فک کنم با پاک کردن کریستال و نصب دقیق و کاملش اوکی شده بود

یا حق