PDA

View Full Version : Attach a file + Gmail

salar_sh
دوشنبه 08 خرداد 1385, 22:09 عصر
با سلام به همه دوستان
من در برنامه ایی که مینویسم نیاز دارم تعدادی فایل را به روی سرور آپلود کنم . کنترل فایل آپلود خود ASP.Net هست ولی تعداد فایلهایی که من میخوام آپلود کنم در هر بار معلوم نیست . من دقیقا یه چیزی مثل Attach a file جی میل میخوام داشته باشم . یه دکمه که openFile Dialog رو باز کنه و کاربر فایل را انتخاب کنه و فایل در یک لیستی قرار بگیره تا پس از کلیک دکمه ثبت تمام فایلها رو از روی لیست به سرور انتقال بدم . چطوری میشه openFile dialog رو از توی فرمهای وب باز کرد ؟؟؟؟
با تشکر از همگی

salar_sh
سه شنبه 09 خرداد 1385, 18:50 عصر
یوهووووووووو

کسی میتونه جواب من رو بده ؟؟؟؟

PrinceDotNet
سه شنبه 09 خرداد 1385, 20:53 عصر
از تگ File استفاده کن.

salar_sh
سه شنبه 09 خرداد 1385, 20:58 عصر
میشه بیشتر توضیح بدین ؟؟؟؟

PrinceDotNet
سه شنبه 09 خرداد 1385, 22:04 عصر
http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/dnaspp/html/UploadASP2.asp

امید وارم کمک کنه

salar_sh
سه شنبه 09 خرداد 1385, 22:20 عصر
از کمک شما ممنون
ولی مشکل من آپلود فایل روی سرور نیست . همون طور که در لینک msdn که فرستادید میشه عمل کرد ولی در قسمت اول که از کنترل فایل آپلود استفاده کرده که برای یک فایل عمل میکنه . در قسمتی هم که Uploading multiple files to the server نوشته چندتا کنترل فایل آپلود گذاشته ولی من نمیخوام این کار رو انجام بدم . این کار مثل attach file yahoo میمونه ولی من میخوام مثل attach file Gmail با استفاده از یک LinkButton پنجره open file رو دقیقا مانند windows Application باز کنم و فایل انتخاب شده رو در یک لیست قرار بدهم .
امیدوارم که تونسته باشم منظورم رو درست بیان کنم
به هر حال ممنون

goshkob
سه شنبه 09 خرداد 1385, 22:54 عصر
سلام
اگه بخواهی مثل Gmail باشه => خودت راه حل رو گفتی.
صفحه Compose را Save As کن و ببین چطوری کار کرده...

ولی بنظر من قبل از عملیات شاق بالا سعی کن از این روش استفاده کنی که هر گاه بخواهی یک فایل جدید اضافه کنی به innerHTML آن Div ای که در آن کار میکنی یک File با ID متفاوت اضافه کن بطوریکه صفحه ای که به آن Submit میکنی آن را بشناسد .
همین.

اگه مفهوم نبود دوباره در خدمتیم.

salar_sh
سه شنبه 09 خرداد 1385, 23:05 عصر
من نتونستم کدش رو در بیارم
میشه راجع به این روشی هم که گفتی توضیح بدید . اگه میشه یه چند خط کدش هم باشه دیگه عالی میشه .