PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ریستور کردن دیتابیس

ashanet
شنبه 19 مهر 1393, 16:06 عصر
با سلام و احترام ببخشید بنده برنامه ای دارم که از بانک sql استفاده می کنه.من داخل برنامه از linq استفاده کردم و به راحتی بکاپ تهیه می کنه.نرم افزار من دو بخش کلاینت و سرور داره که فایل بکاپ داره به ورت دستی منتقل می شه به سرور .و تعداد کلاینت های من زیاده.
آیا راهی هست که فایل بکاپی که کلاینت ها دارن می فرستند فقط یک تیبل ریستور شه؟
مثلا:
tabel:
gozaresh
admin
users
همه کاربرام این رو دارن و من می خوام فقط از gozaresh بکاپ گرفته بشه .
و موقع ریستور کردن فقط تیبل گزارش ریستور بشه. دوستانی که می دونن لطفا راهنمایی کنند.
ممنونم

امیر مهرشاد
شنبه 19 مهر 1393, 18:11 عصر
با سلام و احترام ببخشید بنده برنامه ای دارم که از بانک sql استفاده می کنه.من داخل برنامه از linq استفاده کردم و به راحتی بکاپ تهیه می کنه.نرم افزار من دو بخش کلاینت و سرور داره که فایل بکاپ داره به ورت دستی منتقل می شه به سرور .و تعداد کلاینت های من زیاده.
آیا راهی هست که فایل بکاپی که کلاینت ها دارن می فرستند فقط یک تیبل ریستور شه؟
مثلا:
tabel:
gozaresh
admin
users
همه کاربرام این رو دارن و من می خوام فقط از gozaresh بکاپ گرفته بشه .
و موقع ریستور کردن فقط تیبل گزارش ریستور بشه. دوستانی که می دونن لطفا راهنمایی کنند.
ممنونم

یه job بنویس یبار و همیشه بصورت اتومات یا سفارشی در بازه زمانی دلخواه و ساعت های دلخواه بزار اون اینکار رو برات انجام بده چرا اینقد لقمه رو دور سر خودتون میچرخونید ؟:متفکر:

ashanet
شنبه 19 مهر 1393, 19:48 عصر
یک job بنویسم ؟؟ عذر می خوام متوجه نشدم !!!!
لطفا یک توضیح کوتاه بفرمایید.فکر می کنم توضیحات بنده رو متوجه نشدید .

ashanet
شنبه 19 مهر 1393, 22:16 عصر
منظورتون اگر cron job هست که دارم با دات نت کار می کنم و ویندوز فرم.
لینوکس نیست که بخوام کران بزارم واسش.
دوستان چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟

saeideh_sadat
شنبه 19 مهر 1393, 23:02 عصر
سلام
منظور دوستمان این است که یک job در sql تعریف کنید که عمل backup را به طور خودکار انجام دهد. هنگا تعریف job می توان دفعات تکرار و زمان رخدادن آن را تعیین نمود.نمونه کد

set @sql=''BACKUP DATABASE Zeus TO DISK = '''c:\...''+convert(char(8),getdate(),112)+''.bak'
exec sp_executesql @sql