PDA

View Full Version : سوال: انتقال اطلاعات بین دو دیتابیس

mostafaVB
شنبه 19 مهر 1393, 18:37 عصر
سلام دوستان خیلی توی اینترنت گشتم ولی پیدا نکردم.سوالم اینه که چطوری میشه اطلاعات را از اکسس به sql انتقال داد.یا اینکه اصلاً بین دو تا اکسس چطوریه؟ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین.

امیر مهرشاد
شنبه 19 مهر 1393, 18:49 عصر
سلام دوستان خیلی توی اینترنت گشتم ولی پیدا نکردم

یک از هزار (https://support.office.com/en-US/Article/Move-Access-data-to-a-SQL-Server-database-by-using-the-Upsizing-Wizard-5d74c0df-c8cd-4867-8d07-e6e759d72924)

mostafaVB
شنبه 19 مهر 1393, 21:10 عصر
من که چیزی ازش متوجه نشدم.میشه لطفاً با یک مثال توضیح بدبد.
ممنون

ایلیا آخوندزاده
یک شنبه 20 مهر 1393, 15:48 عصر
باسلام و درود
از import & export خود sql یا اکسس استفاده کن.

mostafaVB
یک شنبه 20 مهر 1393, 19:08 عصر
آخه میخوام این کار رو کاربر انجام بده.

دوستان کسی نیست من رو راهنمایی کنه؟:ناراحت:

ایلیا آخوندزاده
چهارشنبه 23 مهر 1393, 14:19 عصر
شما میخواین کل داده های دیتابیس ها باهم ادغام بشن ؟ یافقط یک جدول دیتابیس اول به جدول دومین دیتابیس منتقل بشه؟

mostafaVB
چهارشنبه 23 مهر 1393, 17:12 عصر
دیتابیس های من ساختارشون با هم برابره و کل فیلدها باید آپدیت بشن.
میخوام برنامه ای بنویسم که کاربر بتونه هر روز اطلاعات دیتابیس اکسس رو به دیتابیس sql انتقال بده.

vbhamed
پنج شنبه 24 مهر 1393, 09:54 صبح
سلام
خب اگر شما با پايگاه داده كار كردين كه كاري نداره، با دو تا Adodc به پايگاه دادها متصل بشيد و از يكي بخونيد و در ديگري درج كنيد، از دستورات Insert Into خود Sql و يا AddNew, Update كنترل Adodc مي‌تونيد استفاده كنيد

mostafaVB
پنج شنبه 24 مهر 1393, 10:11 صبح
سلام جناب vbhamed (http://barnamenevis.org/member.php?10624-vbhamed)
من اطلاعات بین دو جدول در یک دیتابیس رو می تونم انتقال بدم.ولی سوال من انتقال اطلاعات بین جدول های دو دیتابیس مجزا هست.

vbhamed
پنج شنبه 24 مهر 1393, 11:30 صبح
سلام
تا جايي كه من مي‌دونم بين دو ديتابيس با دو بانك مختلف Access و Sql به صورت يكجا همچين امكاني نيست، اگر بانكهاتون هر دو Access بودن ميشد كاريش كرد ولي فقط راهش همونيه كه گفتم، دو تا Adodc جدا از هم بزاريد يكيش رو به Access متصل كنيد و يكيش به Sql بعد از Access يكي يكي ركوردها رو بخونيد و به كمك Adodc دوم در جدول Sql درج كنيد

mostafaVB
پنج شنبه 24 مهر 1393, 13:18 عصر
این کد به نظرتون درسته؟

Insert Into OPENDATASOURCE('SQLOLEDB.1','Password=test;Persist Security Info=True;User ID=sa;Initial Catalog=Master;Data Source=SERVER14').[master].[dbo].[Test] (ID) SELECT (Surname) FROM OPENDATASOURCE('Microsoft.Jet.OLEDB.4.0', 'Data Source="C:\asd.mdb";User ID=Admin;Password=;')...Booshehr

mostafaVB
شنبه 26 مهر 1393, 13:37 عصر
دوستانی که میگن توی اینترنت مطالب زیاده خواهشاً یک نمونه مثال لطف کنن بزارن.
با تشکر