PDA

View Full Version : طراحی وب سایت به صورت رایگان برای جمع اوری نمونه کار

mnakhaeipoor
یک شنبه 20 مهر 1393, 16:29 عصر
سلام دوستان
من یه 2 سه سالی میشه که تو کار طراحی وب هستم اما متاسفانه تا حالا نمونه کاری نداشتم
می خواستم از حضرات خواهش کنم اگر سایتی چیزی هست (سایت ورردپرسی) من حاضرم رایگان طراحی کنم به صورت کاملا رسپانسیو و در حد توان آژاکسی...

mohamad_torabi
یک شنبه 20 مهر 1393, 16:35 عصر
با سلام
عنوان تاپیک نامناسب بود تعویض شد
موفق باشید

mostafae
یک شنبه 20 مهر 1393, 18:59 عصر
این کار رو نکن. اعتماد سازی برای پروژه های اولت رو جور دیگه ای بدست بیار.

اصلا چرا واسه خودت سایت طراحی نمیکنی؟

bestdata
یک شنبه 20 مهر 1393, 19:46 عصر
سلام دوستان
من یه 2 سه سالی میشه که تو کار طراحی وب هستم اما متاسفانه تا حالا نمونه کاری نداشتم
می خواستم از حضرات خواهش کنم اگر سایتی چیزی هست (سایت ورردپرسی) من حاضرم رایگان طراحی کنم به صورت کاملا رسپانسیو و در حد توان آژاکسی...

توی شهر های بزرگ دنبال بیمارستان و مطب دکتر و آژانس های مسافرتی و مدارس باشید

اینها نیاز به سایت دارند من خودم
سایت نظام پزشکی شیراز
آژانس سیر فارس
همگامان
.
.
.

براحتی گرفتم و انجام دادم با اینکه اون موقع اصلا طراحی وردپرس بلد نبودم!

میتونید سایتی برای خودتون بزنید سئو کنید و از طریق گوگل مشتری پیدا کنید

mnakhaeipoor
دوشنبه 21 مهر 1393, 10:10 صبح
من دو سه تا سایت تپل برا نمونه کار لازم دارم با زدن یک سایت ب رای خودم که دردی دوا نمیشه
میشه لطف کنید بگید چجوری اعتماد سازی کنم ؟ آخه جز این
دیگه راهی به ذهنم نمیرسید!

mnakhaeipoor
دوشنبه 21 مهر 1393, 10:16 صبح
توی شهر های بزرگ دنبال بیمارستان و مطب دکتر و آژانس های مسافرتی و مدارس باشید
این که برا خودم سایت بزنم و از تو گوگل مشتری پیدا کنم رو خیلی انجام دادم حتی تو سایت های مختلف هم تبلیغات زدم اما مردم تا نمونه کار نبینن پروژه بهم نمیدن مشکلم اینه...
اینها نیاز به سایت دارند من خودم
سایت نظام پزشکی شیراز
آژانس سیر فارس
همگامان
.
.
.

براحتی گرفتم و انجام دادم با اینکه اون موقع اصلا طراحی وردپرس بلد نبودم!

میتونید سایتی برای خودتون بزنید سئو کنید و از طریق گوگل مشتری پیدا کنید

این که برا خودم سایت بزنم و از تو گوگل مشتری پیدا کنم رو خیلی وقت پیش انجام دادم حتی تو سایتای مختلف تبلیغات هم زدم اما مردم تا نمونه کار نبینن پروژه بهم تحویل نمیدن مشکل من اینه...

r4hgozar
دوشنبه 21 مهر 1393, 10:39 صبح
سلام.
زت سایت های مجانی کار مناسبی نیست.
بهتره برید برای مشاور املاک ها و به قول دوستمون دفتر های مسافرتی. با هزینه کم کاری کنین که مشتری شن.
کلا مشتری جمع کردن خودش هنره.
واسه همین اکثر شرکت ها برای خودشون مدیر بازرگانی و بازاریاب دارن.

موفق باشید

bestdata
دوشنبه 21 مهر 1393, 23:25 عصر
این که برا خودم سایت بزنم و از تو گوگل مشتری پیدا کنم رو خیلی وقت پیش انجام دادم حتی تو سایتای مختلف تبلیغات هم زدم اما مردم تا نمونه کار نبینن پروژه بهم تحویل نمیدن مشکل من اینه...

چند نکته رو بگم اولا سایت شما میتونه یک نمونه کامل و بارز طراحی شما باشه
دوما میتونید توی سایتتون سایت طراحی شده آماده برای فروش بذارید ( باید نیاز هر صنف رو حدس بزنید و سایت های آماده ای طراحی کنید که هرکسی از اون صنف نمونه سایت آماده شما رو دید وسوسه داشتن اون سایت رو داشته باشه )

بعدشم در دنیای امروز بازاریابی یه جورایی محور پیشرفت همه چی هست و بازاریابی این نیست بری یه لیوان آب به یه گمشده توی کویر لوت که تشنه است بدی! این که نیازشه میاد
بازاریابی یخچال فروختن به اسکیمو هاست
فروختن شن به باده نشین هاست

یکم بازاریابیتون رو قوی کنید مطمئن باشید براحی نمونه کار میگیرید

میتونید هم قالب وردپرس رایگان طراحی کنید و توی سایتتون بذارید اگه طراحی هاتون حرف نداشته باشه مطمئن باشید توسط خیلی ها به خیلی ها پیشنهاد میشید و اینجاست که اعتمادسازی انجام میشه

mnakhaeipoor
سه شنبه 22 مهر 1393, 20:35 عصر
چند نکته رو بگم اولا سایت شما میتونه یک نمونه کامل و بارز طراحی شما باشه
دوما میتونید توی سایتتون سایت طراحی شده آماده برای فروش بذارید ( باید نیاز هر صنف رو حدس بزنید و سایت های آماده ای طراحی کنید که هرکسی از اون صنف نمونه سایت آماده شما رو دید وسوسه داشتن اون سایت رو داشته باشه )

بعدشم در دنیای امروز بازاریابی یه جورایی محور پیشرفت همه چی هست و بازاریابی این نیست بری یه لیوان آب به یه گمشده توی کویر لوت که تشنه است بدی! این که نیازشه میاد
بازاریابی یخچال فروختن به اسکیمو هاست
فروختن شن به باده نشین هاست

یکم بازاریابیتون رو قوی کنید مطمئن باشید براحی نمونه کار میگیرید

میتونید هم قالب وردپرس رایگان طراحی کنید و توی سایتتون بذارید اگه طراحی هاتون حرف نداشته باشه مطمئن باشید توسط خیلی ها به خیلی ها پیشنهاد میشید و اینجاست که اعتمادسازی انجام میشه
ممنون فقط سوالم اینه که چه جایی برم (مثلا مشاور املاک یا .... ) چه خودم سایت برا فروش بزنم (و برای فروش تو سایت خودم به نمایش بذارم) به نظر شما الان که هنوز نمونه کار ندارم تو چه رنجی قیمت بدم خوبه؟؟
- با وردپرس طراحی میکنم
- طراحی به صورت رسپانسیو هست

bestdata
سه شنبه 22 مهر 1393, 21:46 عصر
ممنون فقط سوالم اینه که چه جایی برم (مثلا مشاور املاک یا .... ) چه خودم سایت برا فروش بزنم (و برای فروش تو سایت خودم به نمایش بذارم) به نظر شما الان که هنوز نمونه کار ندارم تو چه رنجی قیمت بدم خوبه؟؟
- با وردپرس طراحی میکنم
- طراحی به صورت رسپانسیو هست

از هرجایی هر نوعی که میتوونید شروع کنید
من برای دوستام روزای اول 20-50 طراحی میکردم (البته برای رفیق ها رایگان طراحی میکردم بازم طراحی میکنم) برای مشتری 100-300 بعدش میتونی هر رقمی بگی :D

mohsen.nsb44
چهارشنبه 23 مهر 1393, 13:22 عصر
من دو سه تا سایت تپل برا نمونه کار لازم دارم با زدن یک سایت ب رای خودم که دردی دوا نمیشه
میشه لطف کنید بگید چجوری اعتماد سازی کنم ؟ آخه جز این
دیگه راهی به ذهنم نمیرسید!

باید قدم به قدم جلو بری
اولین قدم طراحی سایت واسه خودته و بعد بازاریابی و پیشنهاد به شرکت ها و یا موسسه ها

hosein10
شنبه 04 بهمن 1393, 13:25 عصر
سلام خسته نباشید
من یک قالب وردپرس میخوام واسه نمونه کار مثل این سایت www.bertasbag.ir یک اسلایدر بزرگ بالا داشته باشه زیر اون نمونه کارها به صورت چند صفحه به این شکل قرار بگیرن قالب خیلی ساده ای هستش ولی من پیدا نمیکنم

دانیال دزفولی
شنبه 04 بهمن 1393, 13:28 عصر
با قیمت پایین انچام بده
ولی اصلا حرف رایگان رو نزن

ABZiko
شنبه 04 بهمن 1393, 19:02 عصر
به نظرم یکم برای کارتون ارزش قائل بشین، شما الان اومدین (معذرت می خوام این حرف رو می زنم) انگار به کسی نیاز دارین تا براش برنامه نویسی کنید، برای بنده جالب هستش که از شما که به نظر می آد در این کار باید حرفه ای شده باشید بعید هستش، بنده با آقای bestdata و دانیال کاملا موافق هستم، در مورد پست دانیال هم باید بگم یک مشتری تا زمانی دنبال شما هست که براش کار رایگان انجام بدید، حداقل با قیمت کم انجام بدید و در مراحل بالاتر قیمت خودتون رو بالا ببرید .:چشمک:
پیروز باشید