PDA

View Full Version : شروع کار برای سیستم نظر سنجی

saeed31641
دوشنبه 21 مهر 1393, 08:31 صبح
سلام
دوستان من دنبال یه سیستم نظرسنجی قوی هستم ک مثلا لینک زیر بتونه نشون بده .ولی دقیق نمیدون از کجا شروع کنم البته یه چیزایی تو ذهن هست .حالا دوستانیکه کارکردن یاتجربه ای دارن اگه بتونند کمک کنند ممنون میشم. که شروع کار رو قوی استارت بخوره ممنون.البته میخام بصورت وب سرویس بنویسم
ان شا.. با کمک دوستان سیستم خوبی بشه تو هیمنجا بعد ازتکمیل شدن میزارم که بقیه دوستان هم بتونند استفاده کنند.
http://www.seba.ir/?part=eform&inc=eform&id=45

mehrzad_ali
دوشنبه 21 مهر 1393, 11:37 صبح
دیتابیس رو طراحی کن و نمودار ERD رو اینجا بذار تا دوستان ایرادات و پیشنهاداتشونو بگن

aminmousavi
چهارشنبه 23 مهر 1393, 03:13 صبح
سلام دوست عزیز .
خوب میشد اطلاعات بیشتری میدادی راجب چیزی که میخوای پیاده سازی کنی که بشه کمک کرد .
- نوع نظر سنجی به چه شکل هست ؟ RadioButton ? ComboBox ? Textbox ? تلفیقی از همشون ؟

-اگر میخوای combobox داشته باشه ، مقدار های توش رو قراره استاتیک وارد کنی یا قراره از سمت سرور لود بشه ؟
- اگر textbox داره ، validation خاصی داره یا نه ؟ اگر داره برای همه textbox ها یکسان هست یا نه ؟

من خودم نظرسنجی با radio رو پیاده سازی کردم زیاد سخت نیست ، اما اگر بخوای تلفیقی از 3تاش باشه و مثلا بشه به صورت داینامیک n تا نظرسنجی ساخت با فرمت های مختلف مقداری پیچیدگی داره (باید مهارت برنامه نویسی خوبی داشته باشین)
خود سایت نمونه ای هم که دادین به نظر من نظرسنجی هاش استاتیک هست و به صورت دستی طراحی میشه و نه از طریق پنل مدیریتی سایت .

saeed31641
پنج شنبه 24 مهر 1393, 13:43 عصر
نظر سنجی که من مدنظر با radio هست که میخام از طریق پنل طراحی بشه .