PDA

View Full Version : حرفه ای: تنظیم ساعت در سایت somee.com

mhq1368
دوشنبه 21 مهر 1393, 11:21 صبح
با سلام

کسی میدونه چطوری میشه ساعت رو توی سایت somee.com تنظیم کرد که وقتی مطلب رو میزاری ساعت سیستم خودم رو توی دیتابیس ذخیره کنه .

من برای گرفتن ساعت سیستم این کد رو توی کلاس نوشتم

public string time()
{
time1 = DateTime.Now.Hour + ":" + DateTime.Now.Minute + ":"+ DateTime.Now.Second.ToString();
return time1;
}

parvizwpf
دوشنبه 21 مهر 1393, 18:53 عصر
عزیزم وقتی چیزی رو روی هاست آپلود میکنی زمان فعلی سیستم شما دیگه چه معنی داره. زمان فعلی زمان تنظیم شده توسط سرور somee میشه.

mhq1368
دوشنبه 21 مهر 1393, 19:28 عصر
عزیزم وقتی چیزی رو روی هاست آپلود میکنی زمان فعلی سیستم شما دیگه چه معنی داره. زمان فعلی زمان تنظیم شده توسط سرور somee میشه.

سلام و تشکر از جوابتون

حالا برای ست کردن ساعت سایت somee چیکار باید کنم.چون جایی برای تنظیم نداره

parvizwpf
دوشنبه 21 مهر 1393, 19:32 عصر
شما نمیتونید تایم سرور کسی رو تنظیم کنید.

aminmousavi
سه شنبه 22 مهر 1393, 01:42 صبح
سلام دوست عزیز . شما نمیتونید ساعت سیستم سرور رو تغییر بدید ، اگر ساعت سرور با ساعت ایران همخوانی نداره ، باید بینی میزان اختلاف چند ساعت است و برای استفاده تاریخ در سایتی که دارین اون میزان اختلاف رو جمع یا کم کنید ، مثلا اگر 8 ساعت و نیم جلوتر باشه به این شکل باید بنویسی :

DateTime.Now.AddHours(8).AddMinutes(30).Hour

mhq1368
سه شنبه 22 مهر 1393, 10:15 صبح
سلام دوست عزیز . شما نمیتونید ساعت سیستم سرور رو تغییر بدید ، اگر ساعت سرور با ساعت ایران همخوانی نداره ، باید بینی میزان اختلاف چند ساعت است و برای استفاده تاریخ در سایتی که دارین اون میزان اختلاف رو جمع یا کم کنید ، مثلا اگر 8 ساعت و نیم جلوتر باشه به این شکل باید بنویسی :

DateTime.Now.AddHours(8).AddMinutes(30).Hour

ممنون ولی من از این کد که استفاده می کنم نمی تونم توی دیتابیس ذخیرش کنم چون خطا می گیره.

Conversion failed when converting date and/or time from character string.

چون من توی دیتابیس فیلدم رو از نوع time(5) معرفی کردم