PDA

View Full Version : اعتبارسنجی کنترل های داخل ModalPopupExtender

forodo
دوشنبه 21 مهر 1393, 16:18 عصر
سلام
چه طوری می تونم کنترلهای داخل ModalPopupExtender رو اعتبارسنجی کنم؟
از نظر خالی بودن و نوع داده ای که وارد میشه ( عدد یا حروف یا عدد و حروف ).
با Validationهای خود asp اگه اینکار رو بکنم و دکمه ثبت رو بزنم ModalPopupExtender بسته شده و اگر دوباره بازش کنم بهم نشون می ده که باید فلان کنترل پر بشه که کاربر فکر می کنه که اطلاعاتش ذخیره شده چون ModalPopupExtender بسته شده.
با Validationهای خود Ajax اگه بخوام انجام بدم که باید با حروف معنادار خودش باید بهش بگم که این کار باعث میشه اون متنی که داخل کنترل نوشتم که اگر خالی بود این رو کاربر ببینه خوب اون از بین می ره.
الان من چیکار کنم؟
http://8pic.ir/images/50pn55i21t91js0mj09x.png

forodo
سه شنبه 22 مهر 1393, 19:47 عصر
تمام محتویات داخل Panel رو داخل یک UpdatePanel انداختم ولی بازم نشد.
دکمه ثبت رو که می زنم اطلاعات داخل بانک ذخیره میشه و پنجره بسته میشه و وقتی دوباره پنجره رو باز می کنم نوشته اینکه مثلاً نام را وارد کنید هم نمایش داده میشه.
در اصل هم ذخیره می کنه و هم ایراد می گیره که فیلد پر نشده.
وا عجبا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کنترلهای Validation رو آب!!!!!!!!!

forodo
چهارشنبه 23 مهر 1393, 13:46 عصر
توی سایت برنامه نویسان آقای مدائنی موقع ثبت نام پنجره Modal باز میشه و اعتبارسنجی هم داره.
اونجا به چه روش اینکار انجام میشه؟

forodo
چهارشنبه 23 مهر 1393, 16:01 عصر
خودم یافتم.
باید از Page.IsValid استفاده می کردم.
protected void LinkButton3_Click(object sender, EventArgs e)
{
if (!Page.IsValid)
{

ModalPopupExtender1.Show();
if (txtDescription.Value == null || txtDescription.Value == "" || txtDescription.Value == "توضیحات کامل پروژه ( الزامی )")
{
Label4.Text = "توضیحات کامل پروژه را وارد کنید";
}
else
{
Label4.Text = "";
}
}
else
{
if (txtDescription.Value == null || txtDescription.Value == "" || txtDescription.Value == "توضیحات کامل پروژه ( الزامی )")
{
ModalPopupExtender1.Show();
{
Label4.Text = "توضیحات کامل پروژه را وارد کنید";
}
else
{
Label4.Text = "";
}
}
else
{
string[] input = new string[] { "Name", "Email", "ProjectSubject", "Price", "Description", "Mobile", "DeliveryTime", "RequestDate", "RequestTime" };
string[] param = new string[] { txtName.Text, txtEmail.Text, txtSubject.Text, txtCost.Text, txtDescription.Value.ToString().Replace("\n", "<br>"), txtMobile.Text, txtDeliveryTime.Text, clsDateAndTime.GhamariToShamsi().ToString(), clsDateAndTime.TimeEightCharacter().ToString() };
clsDatabaseCode.InsertIntoTable("tblOrders", input, param);
txtName.Text = txtEmail.Text = txtSubject.Text = txtCost.Text = txtDescription.Value = txtMobile.Text = txtDeliveryTime.Text = "";
Label4.Text = "";
}
}
}