PDA

View Full Version : پیغام خطا هنگام extract کردن yii 2

desatir7316
دوشنبه 21 مهر 1393, 21:01 عصر
سلام دوستان
yii 2 advanced رو دانلود کردم
اون آخر های اکسترکت کردن این پیغام رو winrar نشون داد
مشکل چیه؟

! D:\yii-advanced-app-2.0.0.tgz: Cannot create symbolic link advanced\vendor\bin\markdown The system cannot find the path specified.
! D:\yii-advanced-app-2.0.0.tgz: Cannot create symbolic link advanced\vendor\bin\yii
The system cannot find the path specified.

توی حالت فشرده winrar دوتا فایل با اندازه 0 توی پوشه vendor\bin نشون می ده ولی بعد extract هیچی توی پوشه bin نیست
اون فایل ها چین؟

desatir7316
دوشنبه 21 مهر 1393, 21:07 عصر
واسه نسخه basic هم همین پیغام هارو می ده :ناراحت:

MRmoon
سه شنبه 22 مهر 1393, 18:45 عصر
با کمپوسر نصب کنین.

desatir7316
سه شنبه 22 مهر 1393, 20:59 عصر
با کمپوسر نصب کنین.

یعنی چی؟ نمی شه از نسخه دانلودی استفاده کرد؟

MMSHFE
چهارشنبه 30 مهر 1393, 08:11 صبح
WinRAR رو در حالت Administrator اجرا کنید (کلیک راست و Run as Administrator) و بعد فایل فشرده رو باهاش از حالت فشرده خارج کنید.

desatir7316
چهارشنبه 30 مهر 1393, 21:34 عصر
WinRAR رو در حالت Administrator اجرا کنید (کلیک راست و Run as Administrator) و بعد فایل فشرده رو باهاش از حالت فشرده خارج کنید.

هیچ فرقی نکرد

MMSHFE
پنج شنبه 01 آبان 1393, 08:36 صبح
مطمئنید در حالت Administrator اجرا کردین؟ وقتی در مد Admin اجرا بشه باید پنجره UAC ویندوز باز بشه و مجوز اجرا از شما بخواد. اینکه کاربر شما Administrator باشه کافی نیست و باید حتماً کلیک راست کنید و Run as Administrator رو بزنید.

desatir7316
پنج شنبه 01 آبان 1393, 11:55 صبح
UAC که همیشه بعد از نصب ویندوز باید غیر فعال شه، این یکی از اصول کاره :بامزه:
بله Run as admin زدم

MMSHFE
پنج شنبه 01 آبان 1393, 17:55 عصر
اگه تونستین تیم ویور بدین ببینم مشکلش چیه چون من بدون مشکل فایلها رو با همون روشی که گفتم Extract کردم.

desatir7316
پنج شنبه 01 آبان 1393, 19:14 عصر
اینترنت خونه قطعه، چک می کنم اگه سر کار هم همین مشکل بود اونجا تیم ویور می دم
ممنون

desatir7316
شنبه 03 آبان 1393, 14:06 عصر
آقاي شهركي ممنون
مي گم الان بازم توي اون آدرس هايي كه ارور مي داد قبلا بازم هيچ فايلي نيست حالا درسته موقع extract كردم ارور نداد
مي شه توضيح بدين اون فايل ها اصلا چي هستن و اگه نباشن چه مشكلي پيش مياد؟

MMSHFE
شنبه 03 آبان 1393, 14:12 عصر
اون فایلها یکسری Symlink هستن (توی لینوکس مفهومی شبیه Shortcut توی ویندوز داره) که توی ویندوز ایجاد نمیشن چون کار خاصی نمیتونن انجام بدن. خیلی مهم نیستن و فقط برای راحتی کار شما ایجاد میشن (برای مثال اگه توی هاست دیده باشین، یک فایل میانبر www هست که وقتی روش کلیک میکنید پوشه public_html باز میشه). توی تنظیمات htaccess. مورد Options +FollowSymlinks هم به همینها اشاره میکنه که اگه توی پیمایش به یک Symlink برخورد کرد، مسیر مقصدش رو دنبال کنه یا نه (+ یعنی دنبال کنه و - یعنی نکنه).