PDA

View Full Version : راهنمایی ثبت نام کاربر در سایت

abbas27
چهارشنبه 23 مهر 1393, 20:52 عصر
سلام بر دوستان/من یه صفحه برای ثبت نام کاربر تو سایت دارم حالا میخوام بدونم با استفاده از فرم کاربر ثبت نام کنه یا با jquery در ajax///چونکه بعد از ثبت نام کاربر باید به صفحه دیگه منتقل بشه به نظرتون کار درستی هس که با jquery انجامش بدم؟ در ضمن با jquery اگه کاربر ثبت نامش با موفقیت صورت گرفت نتیجه بر میگرده به اون صفحه که از اون اطلاعات رو ارسال کردیم حالا چجور باید بررسی کرد که اگه ثبت نام با موفقیت صورت گرفته بود کاربر رو هدایت کنه به صفحه دیگه؟

abbas27
پنج شنبه 24 مهر 1393, 10:56 صبح
آقایون یه جوابی بدن لطفا

cpuram
پنج شنبه 24 مهر 1393, 11:46 صبح
اگه همون لحظه قراره بره یه صفحه دیگه نیازی به jquery نیست.اگه موفقیت آمیز بود ریدایرکت کنید به جایی که میخوایید.

hamedarian2009
پنج شنبه 24 مهر 1393, 11:47 صبح
الان شما تو چی مشکل دارین؟ اگه فقط هدایت به صفحه ی دیگه هست که با دستور header (http://ir2.php.net/manual/en/function.header.php)اینکارو میتونید انجام بدید
فرقی هم نداره معمولی انجام بدین یا با ای جکس ولی من باشم با ای جکس پیاده سازیش میکنم چون بهتره
البته معمولا موقع ثبت نام فقط عمل ثبت انجام میشه و واسه رفتن به یک صفحه با سطح دسترسی باید login انجام بدین

abbas27
جمعه 25 مهر 1393, 11:30 صبح
کمممممممممممممممممممممممم ممممممممک

bagherok
جمعه 25 مهر 1393, 12:00 عصر
در ضمن با jquery اگه کاربر ثبت نامش با موفقیت صورت گرفت نتیجه بر میگرده به اون صفحه که از اون اطلاعات رو ارسال کردیم حالا چجور باید بررسی کرد که اگه ثبت نام با موفقیت صورت گرفته بود کاربر رو هدایت کنه به صفحه دیگه؟

بهتره کدتون رو قرار بدید.

خوب اگه با موفقیت ثبت نام کارد و یا لاگین کرد
1 رو برگردونید و
و درغیر اینصورت
پیام خطایی رو که قراره نمایش داده بشه رو برگردونید.
حالا چک کنید اگه خروجی ایجکس برابر با 1 بود

window.location = "welcome.php"
درغیر خروجی ایجکس رو نمایش بدید.