PDA

View Full Version : سوال: سوالی درباره Contains

dele_ghamgin_2008
پنج شنبه 24 مهر 1393, 11:54 صبح
سلام. من قبلاً یه برنامه ساخته بودم که بهم یه مقداری رو می داد. الان به مشکل برخوردم . مشکلم اینه که از اون مقدار ، قبلاً بهم یکی میداد ، الان اون مقدار رو بهم 6 بار پشت سر هم میده (تکرار) .

کار برنامه به این صورت هست که یه کدی درون ریچ تکست باکس قرار میدهم . نرم افزار باید عدد کنار عبارت About رو برام بریزه توی لیست باکس . یعنی توی یه جایی از این کد عبارتی مثل "About 5,560 results" نوشته شده ، که برنامه باید عدد 5,560 رو برام بریزه توی لیست باکس . قبلاً برنامم درست کار میکرد . الان نمیدونم چرا 6 بار عدد رو میریزه . دستور برنامم اینه :

try {
string[] strs = richTxtGoogle.Text.Split('>');
foreach (string str in strs)
{
if (str.Contains("About")) //results
{
lstGoogleNumber.Items.Add(str);
}

}

cash{}

ممنون میشوم راهنمایی کنید. کل برنامه رو هم براتون پیوست کردم .

gerdioz
پنج شنبه 24 مهر 1393, 12:04 عصر
الان دقیقا این فایلی که پیوست کردی چیه ؟

dele_ghamgin_2008
پنج شنبه 24 مهر 1393, 12:16 عصر
الان دقیقا این فایلی که پیوست کردی چیه ؟

الان برنامه رو هم پیوست کردم.

parvizwpf
پنج شنبه 24 مهر 1393, 12:19 عصر
دستور کاری نمیکنه جز اینکه هر استرینگی که حاوی About باشه رو میریزه تو لیست. شما باید داخل if کدی بنویسید که بیاد و توی همون استرینگ عدد رو جدا کنه.

dele_ghamgin_2008
پنج شنبه 24 مهر 1393, 12:21 عصر
دستور کاری نمیکنه جز اینکه هر استرینگی که حاوی About باشه رو میریزه تو لیست. شما باید داخل if کدی بنویسید که بیاد و توی همون استرینگ عدد رو جدا کنه.

مهندس سورس برنامه رو هم قرار دادم . یه نگاه بی زحمت بندازید . هر حالتی if رو امتحان کردم . بازم نشد. ممنون میشم کمک کنی.

مهرداد صفا
پنج شنبه 24 مهر 1393, 12:27 عصر
سلام.
ابتدا به این صورت امتحان کنید شاید حل شد:

lstGoogleNumber.Items.Add(str.Where(s=> s.Contains("about")).Distinct().First());

dele_ghamgin_2008
پنج شنبه 24 مهر 1393, 12:37 عصر
سلام.
ابتدا به این صورت امتحان کنید شاید حل شد:

lstGoogleNumber.Items.Add(str.Where(s=> s.Contains("about")).Distinct().First());

مهندس جان حل نشد.
سوال اصلیم اینجاست تا دیروز سالم بود و داشت کار میکرد . الان از امروز اینجوری شده هر عدد رو 6 بار تکرار میکنه. فقط باید یکبار بزنه.