PDA

View Full Version : ارسال نظر

Dr Saeed
جمعه 25 مهر 1393, 00:59 صبح
با سلام

دارم برنامه رزبلاگ اسپمر رو مینویسم همه چی حله .. فقط یه جای برنامه مشکل داره اونم اینجاس که وقتی نظر رو ارسال میکنه چجوری بره وبلاگ بعدی یعنی کد رفتن به وبلاگ بعدی رو کجا بنویسم ؟

اگه تو قسمت دکمه بنویسم که انقد سریع اتفاق میوفته که نظر هنوز ارسال نشده میره وبلاگ بعدی :) دوستان لطفا کمک کنید که چجوری 4 ثانیه کاری صورت نگیره تا نظر ثبت شه بعد بره وبلاگ بعدی

با تشکر

niksalehi
جمعه 25 مهر 1393, 12:37 عصر
درود!
واسه کاری که شما میخواي انجام بدی 1000 و 1 راه هستش!
حالا خودتون تصمیم گرفتین که برنامه چند ثانیه کاری انجام نده و بعد دستور رو اجرا کنه میتونید هم از تایمر استفاده کنید، هم از کد زیر:

ماژول:

Sub Pause(interval)
Dim atime
atime = Timer
Do While Timer - atime < Val(interval)
DoEvents
Loop
End Sub

استفاده:

Pause 4

Dr Saeed
جمعه 25 مهر 1393, 13:48 عصر
متاسفانه جواب نداد میشه یه راه دیگه بگید :-؟

gorg313
چهارشنبه 30 مهر 1393, 10:29 صبح
سلام سعيد من به صورت تئوري ميگم عمليش با خودت

وقتي نظر ارسال کرد از ليست وبلاگ را حذف کنه

If InStr(1, SrtTemp, "<DIV class=message-close>") <> 0 Then

List1.RemoveItem (0)

List1.ListIndex = 0

Text4.SetFocus

اينجا مياد کلاس را بررسي ميکنه که وقتي کلاس بسته شدن اومد وبلاگ را از ليست حذف ميکنه و وبلاگ بعدي را ميذاره اون تکست باکس هم کد امنيتي هستش که توش کد را وارد ميکني رو اون فکوس ميکنه :لبخند:

DIV class=message-close

سورس کامل شد خبر بده

:لبخند:

نکته : اون خط قرمز رنگ بالا هستش اون ممکنه تو سيستم وبلاگي که شما داري براش برنامه مي نويسي متفاوت باشه يه بار به صورت دستي يه نظر ارسال کن وقتي نظر با موفقيت ارسال شد کلاس ها را ببين فکر کنم مثل همين باشه

Dr Saeed
چهارشنبه 30 مهر 1393, 12:51 عصر
سلام دادا این قضیه کلا منتفی شد :) ایدی کد امنیتی تو هر وبلاگ فرق میکنه :)) یعنی اول باید ایدی اون صفحه رو برنامه پیدا کنه تا کد امنیتی رو بتونی وارد کنی که کار وقت گیریه بخاطر همین بیخیال شدم