PDA

View Full Version : ایجاد exe از یک وب application

lvenoos
سه شنبه 09 خرداد 1385, 14:28 عصر
می خواستم بدونم میشه از یک وب application یک فایل exe ایجاد کرد.؟ اگه میشه چطوری؟
مثلا یه برنامه تحت وب داشته باشیم که قصد داریم در یک شبکه داخلی از آن استفاده کنیم. میانبر(shortcut) برنامه روی سیستم های موجود درشبکه ظاهر شود .و برنامه runشود؟
منتظر راهنماییهای شما هستم.باتشکر

Farhad.B.S
سه شنبه 09 خرداد 1385, 14:50 عصر
برای چی میخوای چنین کاری انجام بدی ؟
معمولا در همچین شرایطی یک وب سرور داخلی ایجاد میکنند ، وب اپلیکیشن رو بر روی اون قرار میدند و در نهایت همه میتونن از اون در شبکه داخلی استفاده کنند.

lvenoos
چهارشنبه 10 خرداد 1385, 08:04 صبح
یعنی برای اجرای برنامه به وب سرور مراجعه بشه. درسته. ولی اگر میانبر روی صفحه کاربر باشه اون باز هم از طریق این میانبر برنامه رو از روی سرور اجرا می کنه. حالا اصلا اینکار امکان پذیر هست یا خیر؟

Farhad.B.S
چهارشنبه 10 خرداد 1385, 16:15 عصر
بالاخره قراره یک فایل exe بر روی سیستم های کلاینت باشه یا یه Shortcut ساده از صفحه اصلی وب اپلیکیشن ؟
همونطور که گفتم روش دوم رو میشه در یک شبکه داخلی پیاده کرد.

lvenoos
شنبه 13 خرداد 1385, 14:16 عصر
میشه توضیح بدین روش دوم رو میشه چجوری پیاده سازی کرد.مرسی

lvenoos
شنبه 20 خرداد 1385, 09:57 صبح
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

Farhad.B.S
شنبه 20 خرداد 1385, 11:24 صبح
یکی از سیستم های موجود در شبکه رو به عنوان سرور درنظر بگیرید.
IIS ، .NetFramework و ASP.Net رو بر روش نصب کنید.
وب اپلیکیشن مورد نظر رو بر روی این وب سرور جدید قرار بدید.

حالا سایر کلاینت ها میتونن مثل یه وب سرور که بر روی اینترنت قرار داره صفحات موجود رو مرور کنند.

i.e.
http://WebServerName/WebAppName

lvenoos
سه شنبه 23 خرداد 1385, 09:27 صبح
از توجهتون ممنون.شاید سوال ساده ای باشد:وب اپلیکشن را کجا بگذارم؟ یعنی فقط آن را کپی کنم؟برای دسترسی سایر کلاینت ها باید وب اپلیکشن را shareکنم؟
کدی را که شما فرمودید کجا بنویسم؟مرسی

Farhad.B.S
سه شنبه 23 خرداد 1385, 11:52 صبح
شما روی سیستم لوکال وب اپلیکیشن رو کجا قرار میدی ؟ معمولا زمانی که سرو کار با IIS هستش وب اپلیکیشن رو در مسیر Inetpub\wwwroot قرار میدند؛ یک دایرکتوری مجازی براش ایجاد میکنند (که به این ترتیب share میشه و از سمت کلاینت ها قابل مشاهده میشه ) و در نهایت هر کلاینت میتونه با وارد کردن آدرس این وب اپلیکیشن (مثل آدرسی که در پست قبل قرار دادم) در browser به برنامه دسترسی پیدا کنه.

lvenoos
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 08:35 صبح
ممنون از پاسختون.ولی من اینکار رو انجام دادم روی صفحه کلاینت یک صفحه خالی رو نمایش داد.مشکل از کجاست؟

Farhad.B.S
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 08:56 صبح
از روی خود سرور میتونی WebApp رو ببینی ؟
سرور روش فایروال نصبه ؟
از سیستم های کلاینت میتونی به Share های معمول روی سرور دسترسی داشته باشی ؟

lvenoos
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 09:20 صبح
مرسی از راهنماییتون.مشکل حل شد.فقط یه چیز دیگه.میشه روی کلاینت ها شرتکات گذاشت که نخوان مسیر رو برن؟

Farhad.B.S
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 10:33 صبح
:)

وقتی آدرس رو در IE وارد کردی و صفحه لود شد ، به روی AddressBar برو و آیکن کنار آدرس رو از اونجا بر روی مثلا دسکتاپ Drag کن! یه شرت کات برات ایجاد میکنه.

lvenoos
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 13:09 عصر
از راهنماییهای شما سپاسگزارم.