PDA

View Full Version : سوال: برنامه تهیه بودجه و اعتبارات

abas1388
سه شنبه 29 مهر 1393, 22:32 عصر
سلام دوستان
در یک سازمانی فعالیت میکنم که قرار است هزینه های واحدهای زیرمجموعه این سازمان بودجه بندی و برحسب اعتبارت تخصیص یافته پرداخت شود و مسئولیت اینکار به بنده سپرده شده ؛ حال بنده در این زمینه دنبال نرم افزاری هستم .
البته دوستان اگر در این زمینه نرم افزاری دارند و نمی خواهند سورس آن را در اختیار بگذارند لطفاً دموی آن را ارائه نمایند تا بنده بتوانم ازآن الگو بگیرم .
باتشکر

ahmad abdoli
چهارشنبه 30 مهر 1393, 11:14 صبح
سلام

بیشتر توضیح بدید روال کار رو من که متوجه نشدم چطوری باید عمل شه

m.4.r.m
چهارشنبه 30 مهر 1393, 22:31 عصر
دمو نمی خواد شما به صاحب شرکت میگی خواسته هاشو بگه شما خواسته ها رو تجزیه و تحلیل می کنی بعد از این کار تبدیل میکنی به نرم افزار ، تو ایران مد شده قبل از تجزیه و تحلیل نرم افزار ور می نویسن بعد دنبال تجزیه و تحلیلش می گردن

ایلیا آخوندزاده
پنج شنبه 01 آبان 1393, 00:33 صبح
دمو نمی خواد شما به صاحب شرکت میگی خواسته هاشو بگه شما خواسته ها رو تجزیه و تحلیل می کنی بعد از این کار تبدیل میکنی به نرم افزار ، تو ایران مد شده قبل از تجزیه و تحلیل نرم افزار ور می نویسن بعد دنبال تجزیه و تحلیلش می گردن

باسلام و درود
در تکمیل فرمایش های استاد عزیز m.4.r.m ، باید بگم شما قبل از هرکاری از سازمان درمورد خواستشون تحلیل کنید و بعد روی یه ورق نقشش رو بکشید مثلا فلان تعداد داده میخوان ذخیره کنن بعد برید روی کامپیوتر سوارش کنید به قول آقای m.4.r.m که میفرمایند :

تو ایران مد شده قبل از تجزیه و تحلیل نرم افزار ور می نویسن بعد دنبال تجزیه و تحلیلش می گردن