PDA

View Full Version : سوال: درخواست راهنمایی در مورد پی لاین

sun2rise
سه شنبه 29 مهر 1393, 22:07 عصر
سلام
از وب سرویس پی لاین برای پرداخت آنلاین میخوام استفاده کنم ولی یه مشکلی دارم
وقتی که یک مبلغی رو وارد میکنی و پرداخت میشه به صفحه ای میره که قبلا بهش گفتی ولی وقتی که دکمه بازگشت رو میزنه باز هم به همون صفحه ای میره که قبلا بهش گفتم و جالب اینجاست که شماره پیگیری هم صادر میشه
حالا میخواستم طرف وقتی دکمه برگشت رو زد به یک صفحه دیگه ای بره
تیکت زدم و تو جواب بهم گفتن باید عملیات وریفای انجام بشه ولی متوجه نشدم این عملیات چی هستش
دوستانی که تجربه دارن لطفا آموزش بدن
آیا میشه پرداخت آنلاین رو به صورت مستقیم انجام داد (یعنی این که بدون استفاده از سایت های واسط مثل پی لاین و پارس پال مبلغ پرداخت شده مستقیم به حساب مدیر سایت بره)؟
لطفا راهنمایی کنید

sadegh.te
چهارشنبه 30 مهر 1393, 10:21 صبح
سلام دوست عزیز آره میتونی بدون واست درگاه بگیری مثل درگاه بانک ملت برای این کار باید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کنی و در خواست درگاه بدی بعد اونا خودشون یه نمونه از درگاه رو به شما میدن برای راهنما در بعضی بانک ها خودشون درگاه رو برات رو سایت میزارن.

موفق باشی

sun2rise
چهارشنبه 30 مهر 1393, 15:07 عصر
در مورد پلاگین پی لاین چی؟ چطوری میتونم اعتبار سنجی بکنم که طرف پول رو واریز کرده یا نه؟

majidnazari65
چهارشنبه 30 مهر 1393, 23:34 عصر
سلام دوست عزیز.
نمونه کد سی شارپ پی لاین (http://www.payline.ir/plugins) برای اتصال به درگاه تقریبا کامله.
شما فقط یک صفحه بازگشت تعیین می کنید. بعد از بازگشت به این صفحه مقدار بازگشتی باید چک بشه اگر عدد مثبتی بود یعنی تراکنش موفق بوده در غیر این صورت با توجه به عدد منفی که گرفته شده نوع خطا مشخص میشه.