PDA

View Full Version : سوال: چگونگی گرفتن یک رشته خیلی خیلی طولانی از سمت سرور

hastiam
چهارشنبه 30 مهر 1393, 13:26 عصر
سلام دوستان این سوالم رو تو تالار جاوااسکریپت مطرح کردم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم به نظرم مطرح کردن این سوال در تالار جاوا اسکریپت اشتباه بوده بنابراین اینجا دوباره تکرارش کردم.
من یک رشته بسیار طولانی دارم که توسط ویرگول (،) می توان کاراکترها رو از هم جدا کرد این رشته به عنوان پارامتر ورودی یکی از تابع هاست من سمت کلاینت ورودی رو به شکل زیر گرفتم :

var GoodsArray = [];
GoodsArray.push($("#Goods").attr('id'));

$.post('@Url.Action("Index2", "WarehouseReport")', { goodsIdList: JSON.stringify(GoodsArray) }, function (result) {
.....
});

مشکل من اینه که نمیدونم سمت سرور، پارامتر ورودی رو از چه نوعی بگیرم تا این رشته رو درست بخونه. مثلا یک آرایه از نوع string[] گرفتم یا لیستی از string یعنی List<string> گرفتم جواب نداد و string خالی هم گرفتم چون رشته خیلی خیلی طولانیه (بیش از 10000 کاراکتر)، اصلا وارد تابع سرور ساید نمی شه تا ورودی رو بخونه اگه طول رشته رو کم کنم و ورودی رو از نوع string بگیرم درست جواب میده. اما در مواقعی که رشته خیلی طولانی باشه نمیدونم باید چیکار کنم؟

public GetListCostGoods(string goodsIdList)
{
....
}

مهدی کرامتی
چهارشنبه 30 مهر 1393, 13:41 عصر
در Web.Config پارامتر MaxRequestSize رو افزایش دهید.

برای اطلاع از اینکه چه طوری این تغییر رو در Web.Config اعمال کنید عبارت MaxRequestSize رو گوگل کنید.

hastiam
یک شنبه 04 آبان 1393, 08:20 صبح
در Web.Config پارامتر MaxRequestSize رو افزایش دهید.

برای اطلاع از اینکه چه طوری این تغییر رو در Web.Config اعمال کنید عبارت MaxRequestSize رو گوگل کنید.
مرسی از راهنماییتون، من پارامتر
MaxRequestSize رو هم تو وب کانفیگ اضافه کردم ولی متاسفانه مشکلم حل نشد. وقتی رشته ورودی تابع خیلی طولانی بشه وقتی برنامه رو خط به خط اجرا می کنم اصلا به تابع مربوطه نمیرسه تا حداقل یک خط اون رو اجرا کنه.