PDA

View Full Version : چه طوری مشکل کریستال ریپورت رو تو برنامه ای که 3 سال پیش نوشته بودم حل کنم. و فریم ورکشم 3.5 بوده

RIG000
چهارشنبه 30 مهر 1393, 15:04 عصر
سلام .
من الان ویژوال استدیو 2012 دارم و میدونید که کریستال ریورت نداره.. من رفتم اینو نصب کردم
SAP.Crystal.Reports.runtime.engine.for.NET.Framewo rk.4.x64
و این
Crystal.Reports.for.VS.Support.Pack.v13.0.10.x64
و فریم ورکم اوردم رو 4.
این برنامه ای که نوشته بودم تو 2008 بود که نوشتمشو ....
حالا میخام اجراش کنم برنامه رو ... با اینکه اونارو نصب کردم باز به مشکل حل نشد ...
باید چیز دیگه ای رو اضافه کنم؟

hamid_hr
چهارشنبه 30 مهر 1393, 15:45 عصر
رفرنسا رو پاک کن دوبار اضافه کن باید حل بشه

RIG000
چهارشنبه 30 مهر 1393, 16:04 عصر
رفرنسا رو پاک کن دوبار اضافه کن باید حل بشه
نیست!
124835

RIG000
پنج شنبه 01 آبان 1393, 07:56 صبح
کسی نبود کمک کنه؟

sunn789
پنج شنبه 01 آبان 1393, 08:31 صبح
سلام دوست عزیز ، من برای گزارش گیری توی MVC تا جایی که تحقیق کردم استفاده از Crystal مثل قبلاً نیست که بتونی گزارش رو نشون بدی فقط مستونید با استفاده از یک دکمه گزارش PDF رو بگیری نه اینکه گزارش رو آنلاین نشون بدهید و اونوقت چاپ کنید برای همین رفرنسهاش فرق میکنه ، یکی ، توی یو تیوب یه فیلم آموزشی بود که چه جوری میشه توی اMVC از crystal استفاده کرد یه سرچ توی اون بکنی راحت تر میشه .
اما با fastReport میتونید به راحتی گزارش رو نشون بدهید فقر زمان نمایش فارسی جای ستونها رو از چپ به رات نمایش میده اما توی چاپ درست میشه ، دوستان توی این تالار بیشتر ز Stimul استفاده میکنند که من با یکی از namespace هاش به مشکل برخوردم ، با devexpress با سادگی با چند تا کلیلک فابلیت نمایش رو خواهد داشت ، البته توی سایت اقای نصیری هم یک گزارش ساز pdf طراحی کرده که تلاش خود شون هست ، و من برای این کار از telrik استفاده میکنم .

RIG000
پنج شنبه 01 آبان 1393, 09:12 صبح
سلام دوست عزیز ، من برای گزارش گیری توی MVC تا جایی که تحقیق کردم استفاده از Crystal مثل قبلاً نیست که بتونی گزارش رو نشون بدی فقط مستونید با استفاده از یک دکمه گزارش PDF رو بگیری نه اینکه گزارش رو آنلاین نشون بدهید و اونوقت چاپ کنید برای همین رفرنسهاش فرق میکنه ، یکی ، توی یو تیوب یه فیلم آموزشی بود که چه جوری میشه توی اMVC از crystal استفاده کرد یه سرچ توی اون بکنی راحت تر میشه .
اما با fastReport میتونید به راحتی گزارش رو نشون بدهید فقر زمان نمایش فارسی جای ستونها رو از چپ به رات نمایش میده اما توی چاپ درست میشه ، دوستان توی این تالار بیشتر ز Stimul استفاده میکنند که من با یکی از namespace هاش به مشکل برخوردم ، با devexpress با سادگی با چند تا کلیلک فابلیت نمایش رو خواهد داشت ، البته توی سایت اقای نصیری هم یک گزارش ساز pdf طراحی کرده که تلاش خود شون هست ، و من برای این کار از telrik استفاده میکنم .
سلام. من شما رو تو بخش mvc زیاد دیدم. مرسی. اما پروژه من وین فرم هست. که چند سال پیش نوشتم. دسکتاپه.
من کریستال ریپورت استفاده کردم... حال واسه نشون دادنش به مشکل خوردم... !!!

sunn789
پنج شنبه 01 آبان 1393, 10:34 صبح
ببخشید من توی پروژه های WPF از fast report استفاده میکنم و توی یک پروژه چند سال قبل از crystal استفاده کردم بدنبود اما به اندازه فست ریپورت کمکم نکرد، شاید ناشی از بی سوادی من باشه

RIG000
پنج شنبه 01 آبان 1393, 10:54 صبح
گرفتاری شدم!
124861

RIG000
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 11:13 صبح
Error 12 The type or namespace name 'CrystalDecisions' could not be found (are you missing a using directive or an assembly reference?)

در حل حاضر یه مشکلی که این وسط هست این ارور هست که من تو سایت های خارجی ددیم اومدن رو پروژه راست کلیک و سپس properties و سپس تغییر .netframework 4 client به ,netframework4 که درست شده ... من به هر فریم ورکی تغییر دادم نشد....
حالا کلا هنوز dll. های من رو نمیشناسه .... همون اولین عکسی تو پست اول گذاشته بودم....
هنوط مشکلم حل نشده ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------- حل شد
برای حل شدن این قسمت هم که تو refrence پروژه dll ها Fake میبینین همشو پاک کنید و سپس CrystalDecisions رو تو add refrence بزنید و هر چی هستو نیست رو اضافه کنید. dll هایی هم که زیر نظر کریستال نیستن رو هم مثل framework.windows .form رو هم جداگانه اول کی کنی اسم dll رو در قسمت پروپرتیس سپس تو Addrefrence بزنید که براتون بیاد و مجدد اضافش کنید. البته قبلش dll ای که fake هست رو پاک کنید.
موفق باشید.

RIG000
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 12:06 عصر
حل شد اما به این مشکل خورد
An unhandled exception of type 'System.InvalidOperationException' occurred in System.Data.dll

Additional information: The 'Microsoft.ACE.OLEDB.12.0' provider is not registered on the local machine.

sunn789
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 13:03 عصر
این مطلب فقط مینویسم که اینجا نوشته شده باشد
لازم است تا این فابل رو دانلود و نصب نمایید
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=13255

RIG000
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 13:06 عصر
اینو باید تو app config اضافه میکردم ....
<startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
<supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.0"/>
</startup>
و اینو باید نصب کنیم
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=13255

RIG000
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 13:08 عصر
کلا اقا ما به نتیجه رسیدیم . اگر دوستان به مشکل خوردن بدونن راهی وجود داره که بتونن به مسیر مورد نظر برسن و کریتال رو نشون بدن ...
شد به هر حال . موفق باشیم