PDA

View Full Version : سوال: مشکل با phpstorm6

Mohammadsgh
پنج شنبه 01 آبان 1393, 19:48 عصر
درود
phpstorm8 رو سیستمم کنده مجبور شد نگارش6 رو نصب کنم.الان متنهای پارسی رو درست نشون میده ولی برای ایجاد یا ویرایشش مشکل دارم طوری که باید متن رو تو notepad++ بنویسم و کپی کنم تو تگ.شما هم همچین مشکلی دارید؟هیچ راهی نداره همچین مشکلی بر طرف شه؟

hamedarian2009
پنج شنبه 01 آبان 1393, 20:21 عصر
phpStorm در نسخه 8 بهتر شده اما باز هم مشکل داره ،در 6 حتما باید بدتر باشه و کلا اکثر IDE ها این مشکل رو دارن ولی چیز زیاد مهمی نیست توی word میتونید متنهاتون رو بنویسین و در IDE کپی کنید. فکر میکنم Zend Studio این مشکل رو نداشته باشه و میتونید ازون استفاده کنید

Mohammadsgh
پنج شنبه 01 آبان 1393, 21:46 عصر
پس همچنان مشکلش پا برجاست.phpstorm تنها ide هست که هم از لحاظ پوسته و هم از لحاظ کد نویسی خوبه.zend و netbeans هم خوبه.

Jarvis
پنج شنبه 01 آبان 1393, 21:59 عصر
PHPStorm و WebStorm دو تا IDE خیلی قوی و قدرتمندی هستند که من خودم هم با همین ها کار میکنم اما بزرگترین ضعفشون همین پشتیبانی ضعیف از حروف فارسی هست...
شخصا با این مسئله کنار اومدم چون فقط توی نمایش حروف ایراد داره و خروجی رو خراب نمیکنه ... به نظر من سعی کنید باهاش کنار بیاید ...

Mohammadsgh
پنج شنبه 01 آبان 1393, 22:25 عصر
درسته متنو خراب نمیکنه فقط جابه جا نمایش میده.با WebStorm کار کردید؟اونم متنها رو جابه جا نشون میده؟

Jarvis
جمعه 02 آبان 1393, 10:10 صبح
با WebStorm کار کردید؟اونم متنها رو جابه جا نشون میده؟

بله متاسفانه اونم همین مشکل رو داره ولی من باهاش کنار اومدم.