PDA

View Full Version : مشاوره جهت خروجی یک برنامه

lovee20002002
جمعه 02 آبان 1393, 15:16 عصر
سلام دوستان من یک برنامه نوبت دهی نوشتم که 100 نفر استفاده میکنن
حالا میخوام خروجی رو تو یک فایل xml یا هر چیزی به یک هاست بفرستم و اونجا با یک مرورگر تو یک مونیتور بزرگ تو لابی نمایش بده
از اونجایی که تعداد افراد که نوبت رو ارسال میکنن زیاده و هر کس یک فایل میفرسته
پیشهادتون برای جمع بندی و نمایش این تعداد چیه
نکته صفحه وب هر 30 ثانیه رفرش میشه که اگر کسی نوبت جدید ارسال کرده بود اونو نمایش بده و نوبت قبلی حذف شه
ممنون

jir_jir_jir
جمعه 02 آبان 1393, 15:41 عصر
کار جالبیه اما چرا به هاست و مرورگر ؟ مگه برنامه توی مطب یا هر چیز دیگه اجرا نمی شه ؟ و کسایی که دارن نوبت هارو می بینن اونجا حضور ندارن ؟

lovee20002002
شنبه 03 آبان 1393, 08:19 صبح
نه مطب هست شما فکر کنید رفتید ساختمان پزشکان حالا لابی داره ایونجا که هر کسی هست و نشسته تو لابی اینها ارسال میشه و مراجعه کننده به بالا ارجاع میشه البته همراش sms هم ارسال میشه ولی فرض بر اینه sms دیر برسه یا نرسه و همچنین با یک اپلیکیشن از رو نت قابل مشاهده باشه تا مریض حتی تو اتومبیلشم بتونه منتظر بمونه کلا جهت رفاه حال مریض هست تا الافی داخل مطب قابل تحمل تر باشه حالا پیشنهاد ایده رو هم هرکی زد من یک کار بابش گرفتم و پروژه انجام شده اگر کار بعدی گرفتید مایل به همکاری بودید هستم منم:لبخند:

jir_jir_jir
شنبه 03 آبان 1393, 13:43 عصر
قزبونت برم شما می خوای برنامه نوبت دهی راه بندازی ایده خوبیه اما به صورت اس ام اسی وجود داره تو کلینیک ها هم همچین سیستم هایی هست اما روش کار کنی برنامه خوبی می شه

lovee20002002
شنبه 03 آبان 1393, 16:58 عصر
برنامه راه افتاده اس ام اس هم داره الان من میخوام خروجی رو طراحی کنم 100 نفر یه xml آپ میکنن پطوری نمایش بدم اینو میخوام کمک کنید ایده بدید ممنون