PDA

View Full Version : مشکل در ویژال 2013

zahraaaaaa
جمعه 02 آبان 1393, 19:39 عصر
سلام..نمیدونم سوالم رو باید اینجا میپرسیدم یا جای دیگه.......
من ویژال 2013 نصب کردم،بعد هر بار که پروژه رو stop میکنم و تغییرات میدم باید از اول اجرا بگیرم تا تغییرات رو نشون بده واگه درحالت stop صفحه اجرا شده رو رفرش کنم کلا قطع میشه...در ضمن وقتی پروژه در حالت اجرا باشه نمیتونم کد های سی شارپم رو تغییر بدم و این پیغام برام میاد

http://www.daba.ir/Manage/usersfiles/3793/error.jpg

کسی راهی سراغ نداره؟با تشکر

CsharpNevisi
جمعه 02 آبان 1393, 19:47 عصر
در ضمن وقتی پروژه در حالت اجرا باشه نمیتونم کد های سی شارپم رو تغییر بدم و این پیغام برام میاد
این طبیعیه .. !! بایدم اینجوری باشه ... خب dll شما که داره روی iis اجرا میشه نمیتونه تغییر کنه ... ویژوال این اجازه رو نمیده .

هر بار که پروژه رو stop میکنم و تغییرات میدم باید از اول اجرا بگیرم تا تغییرات رو نشون بده واگه درحالت stop صفحه اجرا شده رو رفرش کنم کلا قطع میشه
اینم طبیعیه ... چون vs سایت شما رو روی iis اجرا میکنه و وقتی شما استاپ میکنید هاست لوکال شما هم استا میشه .. !!

zahraaaaaa
جمعه 02 آبان 1393, 20:06 عصر
فک کنم منظورمو بد رسوندم...ببینید وقتی تغییراتی رو تو پروژه میدیم زدن Build و رفرش کافیه برای دیدن اون تغییرات.. ولی من باید کلا stopکنم از اول اجرا بگیرم...

CsharpNevisi
جمعه 02 آبان 1393, 20:20 عصر
فک کنم منظورمو بد رسوندم...ببینید وقتی تغییراتی رو تو پروژه میدیم زدن Build و رفرش کافیه برای دیدن اون تغییرات.. ولی من باید کلا stopکنم از اول اجرا بگیرم...

تا اونجا که من میدونم درستشم همینه ... در حال ران تایم نمیتونی تو بیهایند کد تغییرات ایجاد کنی ... ولی کدهای css و html رو میتونی تغییر بدی ... !!!