PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن سایت پابلیش شده در هاست

hamid075
شنبه 03 آبان 1393, 22:58 عصر
سلام. من سایتم را در asp.net پابلیش کردم و خروجی ایجاد شده را در یک فولدر ذخیره کردم .سوالم اینه که الان کل این پوشه را که داخلش حتی دیتابیس هم هست( دیتابیس داخل پوشه ی appData هست ) زیپ کنم و روی دات پنل در wwwroot آپلود کنم?یا نه؟ از اون جایی که میدونم دیتابیس را باید جدا روی دات نت پنل ایجاد کرد این سوالا پرسیدم. فقط لطفا لینک نزنید که برو تو قسمت تاپیک اعلان ، چون اونجا در باره ی این مسئله صحبتی نکرده.
این هم عکس محتویات سایت پابلیش شده (کدوم قسمت را باید زیپ کنم و در پوشه wwwroot قرار بدم؟)

124953

hamid075
یک شنبه 04 آبان 1393, 09:09 صبح
سلام. کسی نبود که روی دات نت پنل سایت آپلود کرده باشه. لطفا اگه این کار را کردید کمک کنید.

uthman
یک شنبه 04 آبان 1393, 09:28 صبح
سلام . در پنل هاست در قسمت دیتابیس ابتدا یک دیتابیس باید بسازی که یک نام و یوزر باید براش تعیین کنی .بعد از این توسط sql server با مشخصاتی که داری به سرور متصل شو و اسکریپت دیتابیست رو رو دیتابیسی که ساختی اجرا کن . در هنگام کانکت به سرور دیگه نباید در قسمت server name اسم local و یا نقطه رو بزاری بلکه باید اسم سروری رو که بهت داده بزاری و برای نام کاربری و پسورد هم همونایی رو که در موقع ساخت دیتابیس گذاشتی باید وارد کنی . و بعد در داخل پروژه ات در قسمت connection string باید مقادیر مربطو به server name,user id, password رو با مشخصات جدید عوض کنی . این مراحل رو انجام بدی دیگه میتونی پروزه رو آپلود و از دیتابیس استفاده کنی

hamid075
یک شنبه 04 آبان 1393, 09:54 صبح
سلام . در پنل هاست در قسمت دیتابیس ابتدا یک دیتابیس باید بسازی که یک نام و یوزر باید براش تعیین کنی .بعد از این توسط sql server با مشخصاتی که داری به سرور متصل شو و اسکریپت دیتابیست رو رو دیتابیسی که ساختی اجرا کن . در هنگام کانکت به سرور دیگه نباید در قسمت server name اسم local و یا نقطه رو بزاری بلکه باید اسم سروری رو که بهت داده بزاری و برای نام کاربری و پسورد هم همونایی رو که در موقع ساخت دیتابیس گذاشتی باید وارد کنی . و بعد در داخل پروژه ات در قسمت connection string باید مقادیر مربطو به server name,user id, password رو با مشخصات جدید عوض کنی . این مراحل رو انجام بدی دیگه میتونی پروزه رو آپلود و از دیتابیس استفاده کنی

سلام.ممنون از وقتی که گذاشتید این رو میدونم که باید یک دیتابیس بسازم و بقیه تنظیمات، مشکل من این هست در پوشه ی wwwroot باید چه چیز هایی آپلود کنم کل پوشه ی پابلیش را زیپ کنم و آپلود کنم یا کلش بجز پوشه ی appdata که دیتایبس در اون هست؟(چون قبلا یه جایی دیگه در هاست دیتابیس جدیدی ایجاد کردیم)

پیام حیاتی
یک شنبه 04 آبان 1393, 11:40 صبح
سلام
کل فایل ها رو به جز بانک اطلاعاتی در هاست آپ کنید.(wwwroot)
نام DB و نام کاربری رو در بخش مربوط باید ایجاد کنید :

124960
بعد بر روی بان اطلاعاتی کلیک کنید در قسمت Maintenance Tools ، بانک اطلاعاتی رو Restore کنید :

124961

کد کانکشن :

string connectionString = "Data Source=Server IP ;Initial Catalog= DBNAme ;Integrated Security=False;User ID= ;Password= ;Connect Timeout=15;Encrypt=False;Packet Size=4096";