ورود

View Full Version : محدود کردن برنامه در یک شبکه داخلی

spicirmkh
یک شنبه 04 آبان 1393, 09:22 صبح
با سلام و خسته نباشید

من یک نرم افزار با ASP.NET C# وب بیس نوشتم

که بر روی یک سرور داخلی شرکت و با تنظیمات IIS راه اندازی و کار میکند

حال میخواهم برنامه طوری باشه که فقط شبکه داخلی بتواند دسترسی داشته باشه و از بیرون دسترسی نداشته باشد ( یعنی مسئول شبکه نتواند دسترسی بدهد ) و داخل برنامه یک IP شبکه داخلی تنظیم بشه

لطفا راهنمایی فرمایید .

با تشکر

sunn789
یک شنبه 04 آبان 1393, 10:48 صبح
خوب زمانی که شما IP سرور که بانک اطلاعاتی و به عنوان هاست تاعیین کرده اید تو رنج ip های معمولی باشد هیچگاه به طور معمولی نمی شود از بیرون شبکه به آن دسترسی داشت مگر اینکه کسی شبکه شما رو هک کند و یا اینکه با IP Valid به شبکه شما وصل شه.

spicirmkh
دوشنبه 05 آبان 1393, 08:06 صبح
خوب زمانی که شما IP سرور که بانک اطلاعاتی و به عنوان هاست تاعیین کرده اید تو رنج ip های معمولی باشد هیچگاه به طور معمولی نمی شود از بیرون شبکه به آن دسترسی داشت مگر اینکه کسی شبکه شما رو هک کند و یا اینکه با IP Valid به شبکه شما وصل شه.

من برنامه نویسم و برنامه به جای فروختم که فقط میخواهم روی شبکه داخلی کار کند و مسئول شبکه نتواند IP valid دسترسی از خارج بدهد

sunn789
دوشنبه 05 آبان 1393, 08:49 صبح
,وقتی مدیر به Ip valid به شبکه دسترسی داره یعنی اینکه دسترسی کامل به ویندوز سرور داره ، من نمیگم راه حل نداره اما باید با ای پی ها کارکنید و جاو ای پی های خارج از رنج رو ببندید و با برنامه نویسی برای ابزارهای میندوز سرور اشنایی داشته باشید تا بتوانید انها رو هر بار که کاربر وارد میشه بررسی کنید ، مطلب بعد اینکه میتونید برای هر کاربر از یک توکن استفاده کنید که اون هم خرج داره فکر کنم طرفهای ما برای هر کاربر 12 هزار تومن شد