PDA

View Full Version : نمایش نتایج جستجو در صفحه دیگر

fa8778
دوشنبه 05 آبان 1393, 13:00 عصر
سلام
من در صفحه اصلی باتن جستجو گذاشتم و حالا میخام وقتی روی باتن کلیک شد، نتایج جستجو در صفحه جدیدی در گریدویو نمایش داده بشه.
باید چکار کنم؟

takparz
دوشنبه 05 آبان 1393, 22:43 عصر
سلام
value تکست باکس رو بگیرید و به عنوان queryString اونو Redirect کنید به صفحه جستجو و در صفحه جستجو queryString رو بخونید.

fa8778
دوشنبه 05 آبان 1393, 23:13 عصر
من در رویداد کلیک باتن، دستور سلکتم رو نوشتم و redirect به صفحه جستجو با querystring کردم.
حالا در صفحه جستجو چطور querystring رو بخونم و چه کدی باید بنویسم تا گریدویو جستجوها رو نشون بده؟

ghossein
سه شنبه 06 آبان 1393, 02:58 صبح
سلام
با این دستور می تونید مقدار کوئری استرینگ رو بخونید ، بهتر که اون رو داخل رویداد Page_Load قرار بدید :

string StrSearch= Request.QueryString["QueryStringName"];

QueryStringName : نام کوئری استرینگ شماست.

fa8778
سه شنبه 06 آبان 1393, 10:56 صبح
میشه بیشتر راهنمایی کنید.
فکر می کنم مقدار کوئری استرینگ رو اشتباه میدم چون نتایج رو نشون نمیده.
تو رویداد کلیک باتن، باید چه مقداری به کوئری استرینگ بدم و redirect کنم به صفحه جستجو؟

takparz
سه شنبه 06 آبان 1393, 13:15 عصر
میشه بیشتر راهنمایی کنید.
فکر می کنم مقدار کوئری استرینگ رو اشتباه میدم چون نتایج رو نشون نمیده.
تو رویداد کلیک باتن، باید چه مقداری به کوئری استرینگ بدم و redirect کنم به صفحه جستجو؟

به این صورت

Response.Redirect("search.aspx?q="+textbox1.text);

حالا در صفحه Search می خونید

string s1=Request.QuerySting["q"];

Mohammad_dn
سه شنبه 06 آبان 1393, 13:23 عصر
توجه کنید که دستور سلکت رو باید در صفحه ی مقصد بنویسید و نه در دکمه ی سرچ در صفحه ی مبدا

fa8778
سه شنبه 06 آبان 1393, 22:26 عصر
من در قسمت نتایج جستجو، چطور باید آدرس دهی کنم که وقتی روی ادامه مطلب کلیک شد صفحه مورد نظر (متن کامل مطلب) باز بشه؟
مطالبم دو قسمت هست و یک جدول درست کردم. انگار در قسمت نتایج جستجو هم از مطالب اصلی میاد و هم فرعی