PDA

View Full Version : درج اطلاعات در فرم و نمایش همزمان آن در سابفرم همان فرم

rahapirooz
سه شنبه 06 آبان 1393, 11:30 صبح
با سلام.چند فرم درج اطلاعات دارم که ميخواهم براي انها سابفرم قرار دهم.اما وقتي اطلاعات را وارد ميکنم فقط در سطر اول سابفرم وارد ميشود و به رکود بعدي نميرود. به طور مثال ميخواهم وقتي چند بار اطلاعات را درج ميکنم به همان اندازه رکورد در سابفرم نمايش داده شود.ميدانم شايد روش درستي نباشد اما ممنون ميشم راهنمايي کنيد .

mosaArabi
سه شنبه 06 آبان 1393, 13:07 عصر
احتمالا در دیزاین فرم گزینه کانکشن فرم انتخاب نشده است (تصویز پیوست)

rahapirooz
چهارشنبه 07 آبان 1393, 12:49 عصر
با سلام .ممنون از پاسخ شما.این کار رو انجام داده بودم.اما مشکل اینجاست که وقتی اطلاعت را وارد میکنم همان لحظه در سابفرم نمایش نمیدهد و وقتی دوباره فرم را باز میکنم آن اطلاعات را نمایش میدهد.

mosaArabi
چهارشنبه 07 آبان 1393, 13:19 عصر
از گفته شما من اینگونه برداشت میکنم که شما در فرم اصلی اطلاعات در ثبت میکنید و بعد از خارج شدن و ورود مجدد اطلاعات در سابفرم ثبت میشود . بشما میتوانید یک دکمه رفرش در فرم ایجاد کنید که بعد از ثبت اطلاعات با زدن آن ، اطلاعات به سابفرم منتقل میشود

rahapirooz
پنج شنبه 08 آبان 1393, 10:19 صبح
با سلام .خیلی ممنون از راهنمایی شما.با این کار مشکل رفع شد.میبخشید سوال دیگه ای هم داشتم :ایا امکان داره با انتخاب گزینه مورد نظر از کمبو باکس ،سابفرم مربوط به اون نمایش داده بشه ؟تقریبا 5 سابفرم دارم که نمیدونم چطور اونها رو در فرم قرار بدم که هم از نظر ظاهری خوب باشه هم فضای کمی در فرم بگیره؟ممنون میشم راهنمایی کنید.(تایپیک جدا برای این سوال هم ایجاد کردم)

mosaArabi
شنبه 10 آبان 1393, 07:24 صبح
سلام
به شدنیه . شما با دستور if میتونید اینکار را انجام بدید .
در خصوص نحوه چیدن سابفرمها هم اگه نمونه بذاری بهتر میشه کمک کرد

rahapirooz
شنبه 10 آبان 1393, 10:20 صبح
با سلام .ممنون از پاسخ شما.خیلی ممنون میشم ایمیل در اختیار بنده قرار بدید .چون نمیتونم فایل رو ارسال کنم و شدیدا به این راهنمایی نیاز دارم.