PDA

View Full Version : آموزش: دانلود فایل از اینترنت

CsharpNevisi
چهارشنبه 07 آبان 1393, 19:29 عصر
سلام .
در پستی که در این سایت قرار دادم آموزش دانلود فایل از اینترنت با نمایش پیشرفت و سرعت و حجم فایل و حجم دانلود شده رو آموزش داده ام ... !!!
از این قبیل کدها را میتوان در اپدیت و به روز رسانی برنامه از اینترنت و نمایش پیشرفت استفاده کرد
اموزش دانلود فایل از اینترنت (http://learn.wenda.ir/Post.aspx?id=13)

juza66
چهارشنبه 07 آبان 1393, 22:29 عصر
تشکر دوست عزیز فکر کنم سورس تکراریست و به هر حال ممنون حالا شاید بدرد کسی بخوره

ویک نکته درباره سایت خوبتون (البته کارهاتون رو دیدم بسیار عالی بودن)من تویی سایت ثبت نام کردم که فقط چندتا ایتم غیرضروری بجز ایمیل از بنده درخواست کرد و نام کاربری پیشنهادی سایت و رمز عبور پیشنهادی سایت برام ارسال شد ..

بنظرم بذارید خود کاربر نام کاربری رو انتخاب کنه یا کاربری رو بذارید ایمیل و رمزی که خود کاربر انتخاب میکنه ..
نباید برای راحتی کابر، اون حس حرفه ای سایت رو کم ارزش کنید حالا این یکیش ..

CsharpNevisi
چهارشنبه 07 آبان 1393, 23:55 عصر
تشکر دوست عزیز فکر کنم سورس تکراریست و به هر حال ممنون حالا شاید بدرد کسی بخوره

ویک نکته درباره سایت خوبتون (البته کارهاتون رو دیدم بسیار عالی بودن)من تویی سایت ثبت نام کردم که فقط چندتا ایتم غیرضروری بجز ایمیل از بنده درخواست کرد و نام کاربری پیشنهادی سایت و رمز عبور پیشنهادی سایت برام ارسال شد ..

بنظرم بذارید خود کاربر نام کاربری رو انتخاب کنه یا کاربری رو بذارید ایمیل و رمزی که خود کاربر انتخاب میکنه ..
نباید برای راحتی کابر، اون حس حرفه ای سایت رو کم ارزش کنید حالا این یکیش ..

والا منم اولش همین کارو کرده بودم .. ولی یکی از دوستام پیشنهاد داد که فرم ثبت نام به این حالت تغییر کنه .. !!!
بعضی وقت نیازه که یه نکاتیو برای کاربرای سایت ایمیل کنیم چون ما ادرس ایمیل واقعی میخواییم باید یه جوری صحت ایمیل برای ما ثابت بشه که من اولش یه ایمیل فعالسازی میفرستادم تا اکانت فعال شه که بهم پیشنهاد شد نام کاربری و گذواژه رو ایمیل کنم .... دیدم این راهم تو سایت برنامه نویسان استفاده شده منم استفاده کردم ..