PDA

View Full Version : protector قوی برای php

intel_amd
پنج شنبه 08 آبان 1393, 17:34 عصر
قوی ترین protector برای php چی پیشنهاد میدین؟ zend guard بهم پیشنهاد دادن اما 5.5 با کرکش که تنها ورژن نسبتا امنشه پیدا نمیکنم

intel_amd
شنبه 10 آبان 1393, 15:24 عصر
کسی نظری نداره؟

MMSHFE
شنبه 10 آبان 1393, 16:32 عصر
بهتره قانونی خریداری کنید. واقعاً انتظار دارین با یک برنامه دزدیده (کرک) شده جلوی دزدیده شدن برنامه خودتون رو بگیرین؟ http://www.sourceguardian.ir
برای بقیه هم اگه بگردین راههای خریدش پیدا میشه.

intel_amd
شنبه 10 آبان 1393, 20:39 عصر
از پیشنهادتون تشکر اما اگر منظورتون اینه که وقتی خود برنامه قفل گذار کرک شده پس کدهائیم که قفل میکنه میشه کرک کرد به هر حال چه من بخرمش چه نخرمش برنامه کرک شده و فرقی نمیکنه و یا اگر منظورتون اینه که عملکرد برنامه کرک شده با خریداری شده فرق میکنه 99% برنامه هائی که کرک شدن فرق بیسیکی تو اصل عملکردشون ندارند
پس فرقی تو خرید و انتظارم از عملکرد برنامه نداره حالا شاید اون برنامه ای که شما گفتین کرک نشده باشه که یک موضوع دیگری است

در آخر موافق ایجاد قانون کپی رایت برنامه های خارجی در داخل هم هستم که این بحث دیگری است که البته خارجی ها هم برای ما باید کپی رایت حفظ کنند که انشاالله به ایده آل ها برسیم

aliphp1
شنبه 10 آبان 1393, 22:32 عصر
از پیشنهادتون تشکر اما اگر منظورتون اینه که وقتی خود برنامه قفل گذار کرک شده پس کدهائیم که قفل میکنه میشه کرک کرد به هر حال چه من بخرمش چه نخرمش برنامه کرک شده و فرقی نمیکنه و یا اگر منظورتون اینه که عملکرد برنامه کرک شده با خریداری شده فرق میکنه 99% برنامه هائی که کرک شدن فرق بیسیکی تو اصل عملکردشون ندارند
پس فرقی تو خرید و انتظارم از عملکرد برنامه نداره حالا شاید اون برنامه ای که شما گفتین کرک نشده باشه که یک موضوع دیگری است

در آخر موافق ایجاد قانون کپی رایت برنامه های خارجی در داخل هم هستم که این بحث دیگری است که البته خارجی ها هم برای ما باید کپی رایت حفظ کنند که انشاالله به ایده آل ها برسیم

از نظر اخلاقی فرمودند استاد
شما که به فکر این هستید که کسی از برنامه شما بدون اجازه استفاده نکنه چرا از برنامه دیگران بدون اجازه استفاده می کنید
البته بنده خودم هم مدنی هست مثل شما دنبایل یه برنامه برای انکد کردن فایل های پی اچ پی هستم (از نوع رایگان )
اگر پیدا کردید بگید بنده هم استفاده کنم حالا رایکان یا کرک یا هر چی بود

intel_amd
یک شنبه 11 آبان 1393, 07:42 صبح
شما که به فکر این هستید که کسی از برنامه شما بدون اجازه استفاده نکنه چرا از برنامه دیگران بدون اجازه استفاده می کنید

گفتم که دوست عزیز :

MMSHFE
یک شنبه 11 آبان 1393, 08:39 صبح
منظورم ازنظر اخلاقی بود. بعلاوه همیشه نسخه های قدیمی کرک میشن و آخرین نسخه تا یک بازه 6 ماهه یا یکساله معمولاً کرک نداره و بعنوان مثال شما الان اگه بگردین کرک آخرین نسخه این نرم افزارها مثل Zend Guard یا ionCube یا SourceGuardian رو پیدا نمیکنید. بعلاوه یک برنامه ممکنه خودش کرک شده باشه ولی اسکریپتهایی که کدگذاری میکنه کرک نشده باشن چون توی اسکریپتتون یکسری پارامترها مثل کلید اختصاصی رمزگذاری و کدگذاری براساس دامنه و... وجود داره که ربطی به کرک شدن برنامه اصلی نداره و کرک شدن اون برنامه فقط برای این بوده که بتونید بدون خرید قانونی ازش به مدت نامحدود استفاده کنید.

intel_amd
یک شنبه 11 آبان 1393, 10:45 صبح
منظورم ازنظر اخلاقی بود. بعلاوه همیشه نسخه های قدیمی کرک میشن و آخرین نسخه تا یک بازه 6 ماهه یا یکساله معمولاً کرک نداره و بعنوان مثال شما الان اگه بگردین کرک آخرین نسخه این نرم افزارها مثل Zend Guard یا ionCube یا SourceGuardian رو پیدا نمیکنید. بعلاوه یک برنامه ممکنه خودش کرک شده باشه ولی اسکریپتهایی که کدگذاری میکنه کرک نشده باشن چون توی اسکریپتتون یکسری پارامترها مثل کلید اختصاصی رمزگذاری و کدگذاری براساس دامنه و... وجود داره که ربطی به کرک شدن برنامه اصلی نداره و کرک شدن اون برنامه فقط برای این بوده که بتونید بدون خرید قانونی ازش به مدت نامحدود استفاده کنید

از نظر اخلاقی بنده هم گفتم با ایجاد قانون کپی رایت برنامه های خارجی در داخل موافق هستم و آنها نیز باید کپی رایت مارو حفظ کنند و به امید ایجاد این قوانین و ایده آل ها

از لحاظ کرک و اینها هم دقیقا همینطور است که می فرمائید و کرک برنامه ربطی به کرک عملکرد قفل گذار برنامه ندارد و با نسخه پولیش هیچ فرقی نمیکنه , چنجا کرکشو گذاشته بودن بعد برداشته بودن حالا باید بگردم ببینم کجا میشه پیداش کنم

سورس گاردین
سه شنبه 13 آبان 1393, 21:57 عصر
قوی ترین protector برای php چی پیشنهاد میدین؟ zend guard بهم پیشنهاد دادن اما 5.5 با کرکش که تنها ورژن نسبتا امنشه پیدا نمیکنم

دوست عزیز ، سلام
اگر قصد خرید نرم افزارهای اورجینال و غیر رایگان رو داشتید ، باعث افتخار هست که به عنوان تنها نماینده شرکت سورس گاردین و تقریباً ، تنها ارائه دهنده نرم افزارهای انکدر PHP در ایران در خدمتتون باشیم.
از مدیر محترم MMSHFE عزیز هم که لطف داشتن و به عنوان یک مثال ، وب سایت سورس گاردین ایران رو معرفی نمودند تشکر می کنم.