PDA

View Full Version : مشکل در خروجی با فرمت Text

amp_1356
یک شنبه 11 آبان 1393, 14:24 عصر
با سلام من یه فایل اکسس دارم که یه فایل خروجی با فرمت Text درست می کنه. این فایل Text برای تغذیه در برنامه DOS استفاده می شه حالا مشکل اینه که وقتی تعداد رکورد ها زیاد باشه داخل فایل Text اول فایل یا اواسط اون یه ردیف خالی می گذاره و یا بعضی از رکورد ها رو منتقل نمی کنه که کار رو مشکل میکنه من می خوام همه رکورد ها وارد بشه و هیچ فضای خالی داخل فایل نباشه
لطفا کمک کنید خیلی واجبه
ممنون125229

mosaArabi
یک شنبه 11 آبان 1393, 15:58 عصر
فایل شما اصلاح شد
کار خاصی انجام نشد . فقط در دیزاین گزارش اگر دقت کنید سلول شما بولد و عرض آن کم شده است

amp_1356
دوشنبه 12 آبان 1393, 11:18 صبح
سلام و ممنون از پاسخ شما، بله مشکل ردیف خالی در فایل Text حل شده ولی تعداد رکوردها در Query1 برابر با 1124 رکورد است ولی در فایل خروجی 627 رکورد رو ذخیره کرده. وقتی عرض تکس باکس رو در گزارش کم کنیم متاسفانه همه رکورد ها رو منتقل نمی کنه. خواهش می کنم ار دراین مورد هم راه کاری دارید راهنمایی کنید.ممنون

mosaArabi
چهارشنبه 14 آبان 1393, 08:21 صبح
سلام
خروجی گزارش را به اکسل بگیر و بعد فایل تکس را از اکسل بگیر درست میشه

amp_1356
چهارشنبه 14 آبان 1393, 14:17 عصر
ممنون از توجه شما
ببنید کسی که با سیستم کار می کنه مبتدی هست و سرعت عمل هم در تهیه فایل خیلی مهمه می خوام فقط از طریق همین برنامه اکسس فایل تولید بشه.
خواهش می کنم راهنمایی کنید
ممنون

mosaArabi
چهارشنبه 14 آبان 1393, 15:07 عصر
متاسفانه من به راه حلی دیگه ای نرسیدم

Ali_Fallah
چهارشنبه 14 آبان 1393, 15:47 عصر
با سلام
شما خروجی به فایل تکست رو مستقیم از طریق کوئری یا تیبل انجام بده
از طریق ایجاد ماکرو این کا رو انجام بده

DoCmd.OutputTo acOutputQuery, "Query1", "MS-DOSText(*.txt)", "", False, "", 1, acExportQualityPrint

amp_1356
چهارشنبه 14 آبان 1393, 16:20 عصر
ممنون از توجه شما
ولی فرمت فایل خروجی مهمه چون قراره که در برنامه DOS استفاده بشه اگر نگاهی به فایل Text که برنامه من تولید می کنه بندازید و با خروجی که کد شما می سازه مفایسه کنید تفاوتش رو می بینید. اصرار بر خروجی گرفتن از گزارش به این دلیله و گر نه اگر بشه مستقیم از کوئری هم خروجی با این فرمت بگیرم خیلی عالیه. اگر راه حلی دارید خواهش دارم مطرح کنید
ممنون