PDA

View Full Version : مشکل در خروجی گرفتن apk در دریم ویور cs5.5 در برنامه نویسی اندروید با فون گپ (phonegap)

Ebrahim_Rayaneh
یک شنبه 11 آبان 1393, 16:52 عصر
شاید اینجا محل طرح مشکل این چنینی نباشه اما متاسفانه تالار مناسبی برای این مشکل پیدا نکردم، به هر حال :

بنده می خواستم که یک برنامه اندروید و آی او اس بسازم به وسیله ی فون گپ ، jdk جاوا رو نصب کردم ، sdk android رو دانلود و نصب کردم و بوسیله sdk manager هم اندروید 4.2 رو دانلود کردم ، این sdk رو به دریم ویور 5.5 معرفی کردم ، اما وقتی میخوام ازش خروجی بگیرم (buid) ، خروجی بهم میده ، یه سری پوشه و ... اما هیچ فایل apk بهم نمی ده ، پوشه bin هم در کار نیست ، به نظرتون چی کار باید بکنم؟
البته در مسیر خروجی در فایل buildlog.log یه خطایی نوشته ، بدین صورت:

Cloning seed app for Android
<DW>
set PATH=%JAVA_HOME%\bin;%PATH%
cd C:\DOCUME~1\Ibo\Desktop\SAVEAN~1\COMCOM~1.MYT
C:\WINDOWS\system32\cmd.exe /u /c D:\PROGRA~1\Adobe\ADOBED~2.5\CONFIG~1\NATIVE~1\DWP HON~1\android\scripts\droidGap.bat "D:\Program Files\Adobe\Adobe Dreamweaver CS5.5\Configuration\NativeAppFramework\DWPhoneGap\ android\PhoneGapApp" "mytest" com.company.mytest 0.1 "C:\Program Files\Android\android-sdk" undefined

C_ERROR: Cannot copy phonegap files. Terminating.java.io.FileNotFoundException: com.company.mytest\src\com\company\mytest\DefaultA ctivity.java (The system cannot find the path specified)

ERROR: Clone failed

اینکه میگه Cannot copy phonegap files منظورش چیه؟فون گپ که به طور پیش فرض نصبه رو دریم ویور 5.5 ، تازه وقتی پروژه سیو میکنی همرا پروژه فون گپ هم کپی میشه!!!

gilas1368
یک شنبه 11 آبان 1393, 17:33 عصر
بهتره از command های خوده فون گپ برای ساختن خروجی برنامه استفاده کنین
تا جایی ک من میدونم و با فون گپ کار کردم برای ios نیاز ب ی سیستم عامل لینوکسی دارید تا بتونه platform رو دانلود کنه (ویندوز اینکار نمیکنه، منظورم اینه ک برای دانلود platform مخصوص ios باید لینوکس رو داشته باشید) و بوسیله اون ازش استفاده کنه

Ebrahim_Rayaneh
یک شنبه 11 آبان 1393, 21:30 عصر
بهتره از command های خوده فون گپ برای ساختن خروجی برنامه استفاده کنین

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین؟ :متفکر:

باتشکر

gilas1368
یک شنبه 11 آبان 1393, 22:38 عصر
ببیند فون گپ ی سری command داره
مثلا:

phonegap add platform android
این command پلتفرم اندروید رو ب پژوه اضافه میکنه ک شما بتونید با command:

phonegap build android