PDA

View Full Version : سوال: بها پروژه شرط بندی فوتبال؟

Mohammadsgh
سه شنبه 13 آبان 1393, 19:26 عصر
درود
یه پروژه بهم خورده که باید یه سری از جدول بازی ها رو از سایتهای مشخص بکشم بیرون و تا پایان بازی کاربرا کوپن میخرن برای شرط بندی یه همچین سیستمیه تقریبا.نمونشم این سایته https://www.bwin.com/
میخواستم ببینم بها پروژه رو چقدر بگم؟

arta.nasiri
سه شنبه 13 آبان 1393, 20:53 عصر
بستگی به نحوه ی کار و همچنین بزرگی پروژه داره. ولی در حالت معمول که کاربر عضو بشه و تیم مورد نظرش رو انتخاب کنه و بقیه مراحل شرط بندی رو طی کنه زیر 2 تومان قیمت نمیدم.

این سایت داخل ایران کار میکنه؟ چجوری میخواین از کاربرا پول بگیرین؟ فک کنم بانکها واسه همچین سایتهایی مجوز پرداخت نمیدن! و همچنین طبق قوانین کشور این سایت ها نمیتونن فعالیت کنن و فیلتر میشن. اینا رو هم مد نظر داشته باشید.

Mohammadsgh
سه شنبه 13 آبان 1393, 21:07 عصر
درسته,100%مشتری همه اینا رو میدونه که همچین سایتیو سفارش داده.یعنی زیر 2 تومن نگم؟

arta.nasiri
سه شنبه 13 آبان 1393, 23:58 عصر
این دست خودتونه که کم بگید یا زیاد. ولی من باشم زیر 2 تومن نمیگم چون باید پشتیبانی رو هم در نظر گرفت. در ضمن مشتری شما میخواد با این سایت واسه خودش درآمد زایی کنه، پس باید حاضر باشه همچین مبلغه رو حتی بیشتر واسه سایتش خرج کنه

Tarragon
چهارشنبه 14 آبان 1393, 08:29 صبح
سلام
اینم در نظر داشته باید که ممکنه بعدا براتون دردسر بشه.
من که باشم قبول نمی کنم به دردسر های بعدی که ممکنه پلیس فتا براتون درست می کنه نمی ارزه.

pary_daryayi
چهارشنبه 14 آبان 1393, 09:50 صبح
بازی های شرط بندی از لحاظ شرعی هم مشکل داره ، کسی هم که تو این کار کمکشون کنه باهاشون شریکه ... قبول نکنید !

terminator68
چهارشنبه 14 آبان 1393, 10:37 صبح
سلام.
از این جور سایت ها زیاد شده...:شیطان:
زیر 3 نگو...
اگه قبول نکرد فدا سرت...
احیانا طرف کاز/ین/و نمی خواد؟:چشمک:

Mohammadsgh
چهارشنبه 14 آبان 1393, 10:51 صبح
اگه سایت برا اونور باشه چی ؟بازم گیر میدن؟

hamedarian2009
چهارشنبه 14 آبان 1393, 11:00 صبح
اگه سایت برا اونور باشه چی ؟بازم گیر میدن؟
نه مشکلی نداره
در ضمن این شرط بندی فوتبال در ایران به صورت برگه های کاغذی موجوده و تو شهر ما دفتر هم دارن نمیدونم اونا چرا پس مشکلی براشون پیش نمیاد و راحت کار میکنن

arash691
چهارشنبه 14 آبان 1393, 12:45 عصر
بعنوان مشتری از شرکت های دیگه قیمت بگیر تا قیمت دستت بیاد

Unique
چهارشنبه 14 آبان 1393, 14:32 عصر
دوست عزیز قیمت ربطی به عنوان سایت نداره ! مثلا سایت شرطبندی با سایت فروشگاهی مهم نیست عنوان چی باشه ! مهم اینه که مشتری چه امکاناتی میخواد ، چقدر وقت میگیره و کلا ارزش کار از نظر سورس چقدره. شما bwin را مثال زدین ! اگه واقعا قرار خهست همه امکاناتش اجرا بشه زیر ۲۰ یا ۳۰ تومن نیست. این کار ها خیلی ریزه کاری و دفنگ و فنگ داره. باید بشینی مرکز کنترل برای بنویسی و کلا کار داره. به نظر من زیر ۷ یا ۱۰ تومن هیچ ارزشی نداره. نمیدونم دوستان چرا انقدر کم میگن. شما با این وضع قیمت دادن تا چند ساله دیگه هیچی نمیتونین برای خودتون جمع کنید و همش درجا میزنید. الان ۳ میلیون پولی نیست برای سایت های دینامیک و سفارشی. کار سفارشی زیر ۵ میلیون بی گاریه !

اما به نظر من اگه سایت فارسی هست مهم نیست توی ایران باشه یا خارج از ایران ! این سایت ها برای Developer دردسر ساز میشه.من چندین بار درخواست براش داشتم و حتی مبلغ ۲۵ میلیون تومن را هم اوکی کردم اما در نهایت با توجه به قوانین ایران گفتم چنین کاری انجام نمیدم. شما باید بدونین کجا دارین کار میکنین و قوانین و شرایط کاریش چطوره. این سایت ها توی ایران مشکل ساز میشه. انقدر پروژه و کار خوب هست که سمت چنین چیز هایی نرین.