PDA

View Full Version : درخواست آموزش ساخت ribbon

hamalous
پنج شنبه 15 آبان 1393, 12:35 عصر
سلام ممنون میشم از دوستان اگه کسی می تونه آموزش ساخت ribbon یا تولبار رو بصورت ساده و یا تصویری برام توضیح بده؟یه جایی توی همین سایت دیدم ولی متوجه نشدم ممنون

ایلیا آخوندزاده
پنج شنبه 15 آبان 1393, 14:33 عصر
باسلام و درود
لطفا قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید در این مورد خیلی بحث شده.
نمونه پروژه:

hamalous
پنج شنبه 15 آبان 1393, 16:13 عصر
ممنون دوست عزیز من که گفتم جستجو کردم ولی منظور من چیزی که شما گذاشتین نیست ، یه ریبون مثل آفیس بیشتر مد نظرم بود و البته آموزش نه سورس پست 18 تایپک زیر رو ملاحظه بفرمایید فقط از این تایپک متوجه نشدم خواستم یه نفر ساده تر برام توضیح بده ممنون
http://barnamenevis.org/showthread.php?187072-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-CodeJock

ایلیا آخوندزاده
پنج شنبه 15 آبان 1393, 23:47 عصر
باسلام و درود
دوست عزیز این تاپیکی که به اون اشاره کردین رو ملاحظه کردم باید بگم مراحل ایجاد ریبون یکیه که مونده به نیاز شما که چطوری اسکین یا ویرایشی برای ریبونتون استفاده کنید.
دقت کرده باشین حتی شئ هایی که مورد استفاده قرار گرفتن هم مثل تاپیک مذکوره بطور مثال : CommandBar

باتشکر از کاربرانی که با پیام خصوصی فایل های ocx , dll رو یادآوری کردن. باید بگم شئ خاصی استفاده نشده از دو شئ اضافه commandbar و activeskin4 استفاده شده است.

موفق باشید

hamalous
دوشنبه 19 آبان 1393, 09:25 صبح
سلام دوستان اگه امکان داره لطف کنید چند تا سورس که دارای ریبون و یا تولبار هستند برام قرار بدید ممنون

ایلیا آخوندزاده
دوشنبه 19 آبان 1393, 14:21 عصر
باسلام و درود
دوست عزیز وقتی من سورس قرار دادم شما گفتی چرا سورس قرار میدم و این حرفا و آموزش خواستین حالا چی شد؟ نظرتون عوض شد؟ به هرحال بیخیال ماجرا
من سورسی که در پست 4 گذاشتم چکیده مسئله هست و خودتون باید تغییرات دلخواه و لازم رو روی سورس اعمال کنید.
موفق باشید

hamalous
دوشنبه 19 آبان 1393, 14:37 عصر
ممنون دوست عزیز من گفتم منظور من سورسی که شما گذاشتین نبود لطفا پست من رو دوباره مطالعه کنید و نظرم هم عوض شد چون عرض کردم من از تایپکی که لینک اون رو در پست 3 قرار دادم متوجه نشدم که چطور این ریبون و یا تولبار رو ساخته ممنون بابت پست 4